Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2015, 15:10

autor: Adrian Werner

Diablo III - event z morderczymi krowami uświetnił trzecie urodziny gry

Studio Blizzard świętuje trzy lata obecności Diablo III na rynku wprowadzając event, w którym możemy zawalczyć z morderczymi krowami. Ponadto zorganizowano promocje cenowe w sklepiku.

Diablo III - event z morderczymi krowami uświetnił trzecie urodziny gry - ilustracja #1

Z okazji trzecich urodzin Diablo III studio Blizzard zorganizowało ciekawy event, będący ukłonem w stosunku do fanów serii pamiętających jeszcze pierwszą odsłonę cyklu i krążące wtedy plotki o ukrytym krowim poziomie. Autorzy rekomendują, aby dla własnego dobra bohaterowie nie wypuszczali się na dzikie tereny, gdyż obecnie grasują tam niebezpieczne zwierzęta. Tymi bestiami są oczywiście krowy.

Event jest utrzymany w mocno humorystycznej atmosferze i krowy biegają na dwóch nogach uzbrojone w różnorodną broń białą. Jeśli macie ochotę upolować sobie trochę wirtualnej wołowiny to radzimy się pośpieszyć, gdyż zabawa potrwa tylko do 21 maja. Ponadto z okazji trzeciej rocznicy debiutu rynkowego gry studio Blizzard Entertainment zorganizowało w swoim sklepie promocję, w ramach której do 22 maja obniżono ceny wszystkich przedmiotów o co najmniej 20%.

Warto przy okazji wspomnieć, że autorzy obiecali, że pracują nad gruntownym przerobieniem eventów Infernal Machine. Twórcy posłuchali w tej kwestii opinii fanów, którzy narzekają, że związane z tymi wydarzeniami nagrody są zbyt małe w porównaniu z wysiłkiem, jaki trzeba w nie włożyć. Ulepszenia mają być umieszczone w kolejnej dużej aktualizacji z nową zawartością. Ponadto pracownicy Blizzarda poinformowali, że rozpoczęty w kwietniu trzeci sezon potrwa w sumie przynajmniej cztery miesiące, a użytkownicy otrzymają odpowiednie powiadomienia dwa tygodnie przed jego końcem.

  1. Oficjalna strona gry Diablo III
  2. Recenzja dodatku Reaper of Souls – mrocznego rozszerzenia do Diablo III<br>

Ostatnia aktualizacja: 2015-05-16

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.