Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2015, 21:52

autor: Luc

Rozpoczął się trzeci sezon w Diablo III

Trzecia odsłona rozgrywek rankingowych wystartowała. Gracze Diablo III ponownie mogą rywalizować o miano najlepszego oraz o specjalne nagrody, jakie przygotował Blizzard - nowe przedmioty, ramkę, osiągnięcia oraz proporzec.

Diablo III przeszło od momentu premiery ogromną przemianę. - Rozpoczął się trzeci sezon w Diablo III - wiadomość - 2015-04-11
Diablo III przeszło od momentu premiery ogromną przemianę.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, niedawno rozpoczął się trzeci sezon rozgrywek rankingowych w Diablo III. Po kilkudniowej przerwie po finale drugiej odsłony trybu, wszyscy chętni mogą ponownie uczestniczyć w zmaganiach o jak najlepszy ekwipunek, poziom oraz wyniki. Podobnie jak wcześniej, twórcy przygotowali dla najaktywniejszych specjalne nagrody – kolejne części zestawu do transmogryfikacji, nowe przedmioty legendarne, ramkę portretów oraz wyjątkowo efektowny proporzec. Aby otrzymać wszystkie specjalne elementy, gracze muszą zdobywać kolejne osiągnięcia oraz wykonywać tzw. „podboje”. Konieczne jest także doprowadzenie przynajmniej jednej postaci do poziomu 70.

Sezon trzeci wita nas takim okienkiem. - Rozpoczął się trzeci sezon w Diablo III - wiadomość - 2015-04-11
Sezon trzeci wita nas takim okienkiem.

Tego, jak długo potrwa trzeci sezon jeszcze nie wiadomo. Poprzedni etap trwał niespełna dwa miesiące, choć warto pamiętać, że poprzedni z kolei zajął blisko 160 dni. Podobnie jak poprzednio, po jego zakończeniu bohaterowie sezonowi zostaną przesunięci do puli postaci niesezonowych – gracze będą mogli kontynuować przy ich pomocy rozgrywkę, jednak w kolejnej odsłonie trybu muszą stworzyć następnego herosa. Aby wziąć udział w rozgrywkach rankingowych, wystarczy z poziomu menu głównego w grze stworzyć nowego bohatera i odhaczyć przy nim opcję „postać sezonowa”. Funkcja dostępna jest tylko w wersji Diablo III na PC.