Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2016, 11:47

autor: Góral

Diablo II doczekało się kolejnego patcha

Po wypuszczeniu przed kilkoma tygodniami łatki 1.14a do gry Diablo II, studio Blizzard Entertainment udostępniło wczoraj patch 1.14b, naprawiający błędy powstałe w wyniku wcześniejszej aktualizacji.

Diablo II doczekało się kolejnego patcha - ilustracja #1

Kilka tygodni temu studio Blizzard Entertainment postanowiło odświeżyć kultowe Diablo II i wypuściło pierwszą od kilku lat aktualizację, której głównym zadaniem było przystosowanie produkcji do działania na obecnych systemach operacyjnych. Na tym się jednak nie skończyło, gdyż wczoraj ukazała się nowa łatka, oznaczona numerem 1.14b. Patch naprawia błędy, które powstały po publikacji aktualizacji 1.14a, w tym problemy z animacją, Najemnikami oraz crashami wersji na komputery Mac. Przy okazji podziękowano wszystkim fanom za zwrócenie uwagi na rzeczone bugi. Przypominam także, że Diablo II to nie jedyna starsza produkcja Blizzarda, która w ostatnim czasie doczekała się aktualizacji. To samo spotkało bowiem czternastoletniego Warcrafta III.

Diablo II doczekało się kolejnego patcha - ilustracja #2

Diablo II to jedna z najsłynniejszych gier komputerowych. Produkcja ukazała się w 2000 roku i w ciągu roku rozeszła się w ponad 4 milionach egzemplarzy. Tytuł jest przedstawicielem gatunku hack-and-slash, w którym trafiamy do Sanktuarium, gdzie musimy zmierzyć się z tytułowym Diablo, pragnącym zniewolić ludzkość. Gracze mają do dyspozycji kilka klas postaci, różniących się od siebie umiejętnościami i stylem rozgrywki, a walczyć ze złem możemy samemu, albo w ramach multiplayera.