Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 listopada 2019, 17:44

autor: aadamus

Diablo 4 - 20 minut gameplayu prezentującego Druida

Do Internetu trafił 20-minutowy gameplay z Diablo IV. Ukazuje on w akcji kolejną klasę postaci, która pojawi się w produkcji Blizzarda – Druida.

Druid jest trzecią i zarazem ostatnią klasą postaci, której poświęcony został gameplay zarejestrowany przez redaktorów serwisu Game Informer. - Diablo 4 - 20 minut gameplayu prezentującego Druida - wiadomość - 2019-11-08
Druid jest trzecią i zarazem ostatnią klasą postaci, której poświęcony został gameplay zarejestrowany przez redaktorów serwisu Game Informer.

W ciągu ostatnich dwóch dni pisaliśmy o opublikowanych przez serwis Game Informer gameplayach koncentrujących się na dwóch klasach postaci, które pojawią się w Diablo IVBarbarzyńcy i Czarodziejce. Dziś w sieci pojawił się podobny film prezentujący, jak wygląda rozgrywka z perspektywy Druida.

Dwudziestominutowy gameplay skupia się głównie na pokazaniu Druida w walce. Na zapisie widzimy, jakie zdolności posiada ta klasa postaci. Wśród nich można wyróżnić między innymi przywoływanie błyskawic i rzuty głazami w przeciwników. Należy mieć jednak na uwadze, że Diablo IV znajduje się we wczesnej fazie produkcji, więc niektóre elementy mogą zostać zmienione.

Wiemy, że w Diablo 4 dostępnych będzie pięć klas postaci. Redaktorzy z serwisu Game Informer zarejestrowali rozgrywkę z udziałem trzech z nich – Barbarzyńcy, Czarodziejki i Druida. Dwie kolejne pozostają na ten moment tajemnicą.

Diablo IV trafi na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Wiadomo także, że produkcja będzie wymagać do działania stałego połączenia z Interentem. Tajemnicą pozostaje natomiast data premiery tytułu.