Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2020, 12:49

autor: Karol Laska

Fani pokazują tech demo Diablo 2 na silniku Unreal Engine 4

Na kanale youtube’owym zajmującym się grafiką 3D opublikowane zostało fanowskie demo remastera Diablo 2. Stworzone one zostało przy pomocy silnika Unreal Engine 4.

Fani pokazują tech demo Diablo 2 na silniku Unreal Engine 4 - ilustracja #1
Demo zobaczyć można na kanale Upside Down.

Stefan Ivanov to profesjonalny artysta 3D prowadzący mały kanał na Youtube pod nazwą Upside Down. Na platformie publikuje materiały instruktażowe i wyniki swoich prac. 19 czerwca pochwalił się swoim fanowskim remasterem Diablo 2. Przedstawione fragmenty stworzono, wykorzystując silnik Unreal Engine 4. Widać na nich odświeżone lokacje z czwartego aktu gry. Użyto także Photoshopa, Substaince Paintera, Zbrusha i 3Ds Max 2021.

Demo nie jest nigdzie dostępne do pobrania, więc sam projekt możemy oceniać wyłącznie na podstawie upublicznionego zapisu rozgrywki. W oczy rzucają się mało dynamiczne animacje ruchu i statyczny model walki, jednakże zważywszy na fakt, że całością zajmowała się mała grupka fanów na czele z Ivanovem, to wyniki prac można uznać za warte uwagi.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Diablo II

Diablo II