Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 czerwca 2020, 12:51

autor: Czaruś

Steam Summer Sale 2020 już w przyszłym tygodniu

Przypominamy, że według wiarygodnych przecieków Steam Summer Sale rozpocznie się już w przyszłym tygodniu i potrwa do początku lipca. Z całą pewnością czeka nas wiele ciekawych ofert.

W zeszłym miesiącu informowaliśmy o przecieku odnośnie terminu Steam Summer Sale, czyli jednej z największych wyprzedaży na cyfrowym rynku gier. Oczekiwane przez wielu graczy wydarzenie ma rozpocząć się 25 czerwca i potrwać do 9 lipca. Początek tradycyjnie jest szykowany na godzinę 19:00. Tak przynajmniej twierdzi Pavel Djundik z serwisu Steam Database.

Steam Summer Sale 2020 już w przyszłym tygodniu - ilustracja #1
Macie już jakieś gry na oku?

Valve, właściciel platformy Steam, nie informuje użytkowników o tego typu wydarzeniach. Firma jest jednak w kontakcie z deweloperami, którzy czasami są skłonni podzielić się swoją wiedzą. Datę wyprzedaży ogłosił Pavel Djundik z serwisu Steam Database, powołując się na swoje chińskie źródła. Warto zauważyć, że w zeszłym roku ten sam portal również podał prawidłowy termin akcji (który pokrywa się z tegorocznym).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.