Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 maja 2019, 14:08

autor: Frozen

Wyciekła data rozpoczęcia wyprzedaży Steam Summer Sale 2019

Znamy prawdopodobną datę startu i zakończenia Steam Summer Sale 2019, czyli corocznej letniej wyprzedaży gier w sklepie firmy Valve. Wydarzenie rozpocznie się ponoć już niedługo i potrwa dwa tygodnie.

Gracze mogą już szykować portfele. - Wyciekła data rozpoczęcia wyprzedaży Steam Summer Sale 2019 - wiadomość - 2019-05-15
Gracze mogą już szykować portfele.

Serwis Steam Database, powołując się na chińską stronę SteamCN i kilka innych źródeł, donosi, że w tym roku Steam Summer Sale wystartuje 25 czerwca 2019 roku o godzinie 19:00. Wydarzenie ma potrwać dwa tygodnie i zakończyć się 9 lipca.

Według analizy przeprowadzonej przez PC Gamer, Summer Sale ma zazwyczaj największe obniżki ze wszystkich regularnych promocji na Steamie. Do wzięcia udziału w wyprzedaży zapraszani są wszyscy wydawcy, wobec czego możemy się spodziewać, że rabatami zostaną objęte dziesiątki tysięcy produkcji. Aby nie pogubić się w zalewie przecen, dobrze jest się zawczasu przygotować, dodając do listy życzeń gry, które nas najbardziej interesują. Steam niezwłocznie poinformuje nas, gdy ceny pożądanych przez nas tytułów zostaną obniżone, dzięki czemu nie pominiemy żadnej potencjalnie interesującej nas oferty.

W zeszłym roku motywem przewodnim letniej wyprzedaży byli kosmici. - Wyciekła data rozpoczęcia wyprzedaży Steam Summer Sale 2019 - wiadomość - 2019-05-15
W zeszłym roku motywem przewodnim letniej wyprzedaży byli kosmici.

Summer Sale oprócz promocji często przynosi ze sobą także inne atrakcje. W zeszłym roku podczas wyprzedaży użytkownicy mogli zagrać w prostą minigrę o Zniżkosmitach, w której można było wygrać darmowe gry. Oprócz tego z pewnością pojawi się możliwość zdobywania okolicznościowych kart kolekcjonerskich. Tradycyjnie będzie można tworzyć z nich specjalne odznaki lub, jeśli nie interesują nas przedmioty kosmetyczne dla naszego profilu, sprzedać je z zyskiem na rynku Steam.