Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2014, 13:12

autor: Sarge

Destiny - trailer reżysera Tron: Dziedzictwo z muzyką Led Zeppelin

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Destiny w reżyserii Josepha Kosinskiego, współtwórcy filmu Tron: Dziedzictwo. Trailer powstał z udziałem żywych aktorów i niewątpliwie robi wrażenie.

Firma Activision wraz ze studiem Bungie udostępniły nowy zwiastun gry Destiny, której premiera zbliża się wielkimi krokami. Film nie przedstawia choćby krótkiego fragmentu rozgrywki, ponieważ został przygotowany z udziałem prawdziwych aktorów. Warto jednak zwrócić na niego uwagę ze względu na rozmach, z jakim został stworzony. Reżyserem zwiastuna jest Joseph Kosinski, współtwórca takich filmów jak Tron: Dziedzictwo czy Niepamięć. W trwającym nieco ponad dwie minuty materiale wideo możemy zobaczyć trzyosobową grupę wojowników Fireteam. Jest ona wspierana przez Ducha, czyli sztuczną inteligencję, pod którą głos podłożył Peter Dinklage, znany jako Tyrion z Gry o Tron. Dodatkowo w tle można usłyszeć utwór Immigrant Song autorstwa zespołu Led Zeppelin.

Destiny to pierwszoosobowa strzelanina osadzona w futurystycznym świecie, która zadebiutuje 9 września bieżącego roku na PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Produkcja została stworzona przez studio Bungie, znane najbardziej za sprawą serii Halo. Rozgrywka łączy w sobie opowiadanie historii w ramach kampanii z możliwością współpracy z innymi graczami przebywającymi cały czas w tym samym świecie.