Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 września 2015, 12:42

autor: luckie

Destiny: The Taken King z największą liczbą pobrań w dniu premiery w historii PlayStation Network

W ciągu pierwszego dnia od premiery Destiny: The Taken King dodatek pobrało z PlayStation Network więcej osób niż jakąkolwiek poprzednią debiutującą grę. Nowe rozszerzenie podniosło też poprzeczkę, jeśli chodzi o liczbę fanów grających jednocześnie w Destiny.

Na premierę The Taken King gracze zareagowali ogromnym entuzjazmem - Destiny: The Taken King z największą liczbą pobrań w dniu premiery w historii PlayStation Network - wiadomość - 2015-09-18
Na premierę The Taken King gracze zareagowali ogromnym entuzjazmem

Destiny: The Taken King został rekordzistą w ilości pobrań w dniu premiery w historii systemu PlayStation Network. Tym i innymi sukcesami trzeciego rozszerzenia do zeszłorocznego hitu od studia Bungie, twórców bestsellerowej serii Halo, pochwaliła się firma Activision w oficjalnym oświadczeniu. Ponadto pierwszego dnia w The Taken King zagrało więcej graczy niż w oryginalne Destiny, które, notabene, swego czasu okazało się największym debiutem nowej marki w historii gier wideo. Destiny: The Taken King trafiło na rynek 15 września 2015 roku w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360, czyli wszystkie docelowe platformy sprzętowe.

Na ten weekend zaplanowane jest specjalne wydarzenie fabularne w grze Destiny – King’s Fall Raid. Startuje ono dziś o 19:00 czasu polskiego (10 AM PDT). Raid odbędzie się na statku Dreadnaught, będącym siedzibą tytułowego króla.

  1. Destiny - kompendium wiedzy
  2. Oficjalna strona gry Destiny