Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2017, 08:16

autor: Adrian Werner

Destiny 2 na pierwszym teaserze. Wersja na PS4 dostanie dodatkową zawartość

Zespół Bungie udostępnił pierwszy filmowy teaser z Destiny 2 i poinformował, że jutro zobaczymy prawdziwy zwiastun. Ponadto dowiedzieliśmy się, że wersja gry na PlayStation 4 dostanie zawartość, która nie będzie dostępna na innych platformach sprzętowych.

Przedwczoraj studio Bungie oficjalnie zapowiedziało Destiny 2, czyli kontynuację popularnej strzelanki z 2014 roku. Wtedy autorzy opublikowali jedynie logo gry. Teraz dostaliśmy pierwszy filmik. Jest to trwający ponad minutę teaser, w którym robot imieniem Cayde-6 opowiada w barze historię swojej ostatniej przygody.

Materiał jest sympatyczny, ale wszyscy czekamy na więcej. Na szczęście studio Bungie równocześnie poinformowało, że jutro obejrzymy prawdziwy zwiastun Destiny 2. Zapewne wtedy też poznamy platformy sprzętowe i pierwsze konkrety odnośnie gry.

Destiny 2 na pierwszym teaserze. Wersja na PS4 dostanie dodatkową zawartość - ilustracja #2

Warto wspomnieć, że wersja teasera opublikowana na oficjalnym kanale YouTube marki PlayStation posiada dodatkową informację. Okazuje się, że wydanie gry na PlayStation 4 otrzyma ekskluzywną zawartość, która nie będzie dostępna na innych platformach sprzętowych. Ten okres wyłączności potrwa co najmniej do jesieni przyszłego roku.

Na razie nasze informacje na temat gry są wyjątkowo skromne. Wiemy, że zabraknie opcji importowania postaci z pierwszej części. Ponadto od pewnego czasu krążą plotki, według których Destiny 2 ukaże się 8 września i trafi nie tylko na konsole Xbox One oraz PlayStation 4, ale również na pecety.

Przypomnijmy, że pierwsze Destiny zadebiutowało 9 września 2014 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360. Początkowo przyjęcie gry było dosyć chłodne, jeśli chodzi o recenzje, ale nie przeszkodziło to projektowi w osiągnięciu wielkiego sukcesu kasowego. Autorom udało się potem odbudować renomę marki dzięki serii wyśmienitych dodatków, mocno rozbudowujących zawartość produkcji. W grudniu 2014 r. dostaliśmy DLC Destiny: The Dark Below, w maju 2015 r. ukazało się Destiny: House of Wolves, a we wrześniu ubiegłego roku Destiny: The Taken King.

  1. Oficjalna strona Destiny
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej
Destiny 2

Destiny 2