Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 13 grudnia 2001, 13:22

autor: "Fajek"

Demo Starmageddön

Dzięki firmie Lemon Interactive jest już dostępne w naszym serwisie rolling demo gry Starmageddön – nowego projektu firmy. Demo to choć nie oferuje możliwości grania to jednak prezentuje wszystkie zalety i świat gry wygenerowane w czasie rzeczywistym.

Dzięki firmie Lemon Interactive jest już dostępne w naszym serwisie rolling demo gry Starmageddon – nowego projektu firmy. Demo to choć nie oferuje możliwości grania to jednak prezentuje wszystkie zalety i świat gry wygenerowane w czasie rzeczywistym.

Starmageddon to nowa produkcja firmy Lemon-Interactive. Gra jest określana jest jako "kosmiczny RTS 3D nowej generacji". Czerpie ona wszystko co najlepsze z klasyków gatunku, wzorując się na wspaniałych klimatach Homeworld’a i prostocie obsługi Command & Conquer: Red Alert 2. Podobnie jak w niezapomnianym Starcraft, można grać jedną z trzech dostępnych ras, ludźmi i dwoma nacjami obcych, z których każda oprócz zwykłych różnic w wyglądzie, jednostkach i wynalazkach, wykorzystuje zupełnie inne surowce do produkcji.

Gra wyróżnia się spośród innych tego typu produkcji bogatą, niemal epicką linią fabularną, dynamicznym polem walki, gdzie każda misja rozgrywa się nawet na trzech mapach połączonych ze sobą tunelami podprzestrzennymi oraz zaawansowaną trójwymiarowa grafiką i dźwiękiem, które idealnie ze sobą współgrając zaskakują gracza ogromem przedstawionego otoczenia i pozwalają wczuć się w panującą sytuację.

Charakterystyczne cechy:

Umiejętne połączenie najlepszych cech strategii i symulacji z zaimplementowaną bogatą, wielowątkową liną fabularną.

Intuicyjny interfejs oraz prostota obsługi spotykana wyłącznie w grach 2D.

Niespotykane nigdzie wcześniej dynamiczne pole walki, gdzie bitwa może toczyć się równocześnie w trzech miejscach połączonych ze sobą tunelami podprzestrzennymi (czarnymi dziurami, itp.)

Opcje awansu jednostek powiększające ich parametry jak: prędkość poruszania, siła ognia, itp.

Trzy całkowicie odmienne rasy posiadające inny system społeczny, inteligencję oraz struktury budowlane i jednostki.

Zaawansowany trójwymiarowy silnik graficzny wykorzystujący biblioteki Open GL, dynamiczne oświetlenie, wsparcie T&L, mapowanie wybojów, oraz szereg innych efektów.

Aby pobrać demo wystarczy udać się pod ten adres.