Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2012, 15:05

autor: Michał "Muninn" Kowalski

Demo gry Pro Evolution Soccer 2013 już w przyszłym tygodniu

Firma Konami poinformowała, że 25 lipca fani kopania wirtualnej piłki będą mogli zagrać w demo produkcji Pro Evolution Soccer 2013. Wcielając się w zawodników jednej z 8 drużyn zapoznamy się z rewolucyjnymi zmianami, które obiecuje japoński deweloper.

Wielbiciele wirtualnej piłki nożnej na pewno ucieszą się z informacji, że już wkrótce pojawi się demo gry Pro Evolution Soccer 2013. Z wersją demonstracyjną produkcji firmy Konami posiadacze PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360 będą mogli zapoznać się 25 lipca.

Demo gry Pro Evolution Soccer 2013 już w przyszłym tygodniu - ilustracja #1
Pro Evolution Soccer 2013

Japońskie studio Konami ma zamiar przygotować swoją produkcję do lepszego współzawodnictwa z marką FIFA. Nowościami w kolejnej części serii Pro Evolution Soccer będą m.in.:

  • „Full Control”, dający graczowi możliwość kontrolowania każdego podania, strzału i sposobu prowadzenia piłki;
  • „Player ID”, system pozwalający na bardziej realistyczne przedstawienie w grze konkretnych piłkarzy, i to nie tylko w kwestii wyglądu, ale i zagrań, czy sposobu poruszania się po boisku;
  • ulepszone AI komputerowych drużyn.

W trakcie zabawy z wersją demonstracyjna tytułu będziemy mogli poczuć przedsmak obiecywanych atrakcji, a także przejąć kontrolę nad zawodnikami reprezentacji Anglii, Portugalii, Włoch i Niemiec. Cyfrową piłkę pokopiemy również w koszulkach klubów FC Santos, SC International, Fluminense i Flamengo (w trybie Copa Libertadores).

Pełna wersja Pro Evolution Soccer 2013 ukaże się we wrześniu na PC oraz konsole PlayStation 2, PlayStation 3, Xboksa 360, PSP, 3DS i Wii.

Demo gry Pro Evolution Soccer 2013 już w przyszłym tygodniu - ilustracja #2Pro Evolution Soccer 2013  to symulator piłki nożnej, tworzony przez japońską firmę Konami. W PES 2013  wcielimy się w zawodników najlepszych drużyn świata, grających w wielu ligach i uczestniczących w różnych mistrzostwach. Większość trybów rozgrywki zostanie przejęta z PES 12, a największymi zmianami w porównaniu do poprzednich części cyklu będzie ulepszone AI, systemy Full Control oraz Player ID. Twarzą tej odsłonie serii będzie portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo.

  1. Zapowiedź gry Pro Evolution Soccer 2013
  2. Oficjalna strona gry Pro Evolution Soccer 2013
  3. Oficjalna strona firmy Konami