Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2012, 18:00

autor: Aver

Battlefield 3: Siły pancerne – pierwszy zwiastun DLC to wojna totalna!

Koncern Electronic Arts ujawnił zwiastun Battlefield 3: Siły pancerne – trzeciego dodatku DLC do gry studia DICE. Można w nim zobaczyć dynamiczne fragmenty rozgrywki z udziałem wielu pojazdów w niewidzianych dotąd sceneriach.

Battlefield 3: Siły pancerne – trzeci dodatek DLC do strzelaniny szwedzkiego studia DICE – doczekał się w końcu pierwszego zwiastuna z fragmentami rozgrywki. Pojawił się on na oficjalnej stronie koncernu Electronic Arts i zawiera wszystko to, z czego słynie seria Battlefield.

Trwająca niecałe dwie minuty zapowiedź obfituje w potyczki z udziałem helikopterów, czołgów, jeepów i samolotów w pustynnych oraz górskich sceneriach na mapach Bandar Desert oraz Alborz Mountain. Na uwagę zasługują zwłaszcza sceny z udziałem „latającej fortecy” AC-130 Gunship, te prezentujące potęgę mobilnej artylerii, niszczyciele czołgów (np. rosyjski 2S25 Sprut SD), wąskie kaniony, a także takie szczegóły jak możliwość stosowania gaśnicy w czołgu.

Battlefield 3: Siły pancerne – pierwszy zwiastun DLC to wojna totalna! - ilustracja #1
Battlefield 3: Pustynna burza?

Premiera Sił pancernych planowana jest na wrzesień. Rozszerzenie wprowadzi pięć nowych pojazdów, pięć zadań, tryb Bitwa pancerna, a także cztery mapy, w tym największą, jaką stworzono w grach z serii Battlefield – wspomnianą Bandar Desert, o której pisaliśmy jakiś czas temu. Posiadacze usługi Battlefield Premium uzyskają dostęp do wspomnianych nowości z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Tytuł ukaże się na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.