Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 2 października 2002, 14:03

autor: Fajek

Demo Archanioła

Jako pierwsi w Polsce oferujemy Wam demo Archanioła, gry autorstwa Metropolis, firmy, która jest odpowiedzialna za stworzenie m.in. Teenagenta.

Jako pierwsi w Polsce oferujemy Wam demo Archanioła, gry autorstwa Metropolis, firmy, która jest odpowiedzialna za stworzenie m.in. Teenagenta.

Archanioł to gra akcji z elementami cRPG, łącząca motywy techno-thrillera, horroru i fantasy. Wiekowa legenda przeplata się tu z zaawansowaną technologicznie rzeczywistością. Gracz ma do czynienia z przekonującym, wyraźnie zarysowanym głównym bohaterem oraz mnóstwem postaci drugoplanowych, biorących czynny udział w akcji. Gra wykorzystuje nowy trójwymiarowy engine graficzny, stworzony specjalnie na jej potrzeby, dzięki czemu możliwym stało się wygenerowanie sugestywnych planów wewnętrznych, jak i rozległych terenów zewnętrznych (widok z perspektywy trzeciej osoby z możliwością przełączania w tryb FPP). Główny bohater Archanioła - Michael Travinski wracając pewnego dnia do domu, bierze udział w wypadku samochodowym i ginie. Nieznane siły przywracają go jednak do życia w sobie tylko znanym celu. Gracz musi rozszyfrować czekające na niego zagadki i wyjaśnić co się tak na prawdę stało. Przed nami trzy ogromne poziomy, podzielone na szereg mniejszych lokacji. Nasz bohater uzbrojony w szereg śmiercionośnych broni, (min. miecz, topór, łuk, pistolet CUW-9, Shotgun, karabin GMS-30 i inne) przeciwstawia się licznym diabolicznym przeciwnikom, stopniowo rozwija swoje umiejętności (kreacja i rozwój postaci rodem z gier cRPG), eksploruje kolejne lokacje i stopniowo odkrywa tajemnice swego wskrzeszenia.

Wszystkich, którzy chcieli by wypróbować deme tej ciekawie zapowiadającej się gry zapraszam do działu „Pliki”.