Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2017, 11:17

Deadpool dołączył do obsady Marvel Powers United VR

Podczas konwentu Comic-Con International studio Sanzaru Games poinformowało, że wśród grywalnych postaci dostępnych w grze Marvel Powers United VR znajdzie się Deadpool.

Spodziewamy się, że Deadpool nie będzie ostatnią ujawnioną postacią do Marvel Powers United VR. - Deadpool dołączył do obsady Marvel Powers United VR - wiadomość - 2017-07-23
Spodziewamy się, że Deadpool nie będzie ostatnią ujawnioną postacią do Marvel Powers United VR.

Tydzień temu, podczas poświęconego markom należącym do firmy Disney konwentu D23, zapowiedziano Marvel Powers United VR, czyli grę akcji przeznaczoną wyłącznie do zabawy w wirtualnej rzeczywistości, która pozwoli na wcielenie się w postacie z komiksowego uniwersum wydawnictwa Marvel. Teraz, podczas imprezy Comic-Con International ujawniono, że wśród grywalnych bohaterów znajdzie się także Deadpool.

Wypuszczony z tej okazji zwiastun pokazuje, że kierowanie tą postacią zapewni dosyć odmienne wrażenia od innych herosów. Deadpool ma co chwila rzucać dowcipami, niektórym efektom dźwiękowym będą towarzyszyły odpowiadające im napisy, niczym w komiksach, a w arsenale znajdzie się m.in. przepychaczka.

MARVEL POWERS UNITED VR W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Sanzaru Games
  2. Wydawca: Oculus Studio
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PC (Oculus Rift)
  5. Data premiery: 2018 r.

Przypomnijmy, że gra powstaje w studio Sanzaru Games, znanym głównie z Sly Cooper: Thieves in Time. Produkcję finansuje firma Oculus, więc projekt zmierza tylko na Oculus Rift. Premiera zaplanowana została na przyszły rok.

Deadpool jest najnowszym potwierdzonym bohaterem. Przedtem autorzy ujawnili, że otrzymamy również możliwość zagrania jako Rocket Racoon, Captain Marvel, Hulk oraz Ronan Oskarżyciel. Każda z tych postaci otrzyma unikalne ataki i zdolności, które będziemy aktywowali wykonując przypisane im ruchy za pomocą kontrolerów Oculus Touch.

Marvel Powers United VR zaoferuje tryb dla pojedynczego gracza oraz tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

  1. Oficjalna strona gry