Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Marvel Powers United VR (PC)
OkładkaMarvel Powers United VR (PC)

Marvel Powers United VR PC

Marvel Powers United VR to gra akcji opracowana przez zespół Sanzaru Games i wydana przez firmę Oculus Studios. Produkcja przenosi nas do komiksowego uniwersum wydawnictwa Marvel i pozwala na wcielenie się w jedną z kilku dobrze znanych postaci.

Akcji | FPP | superbohaterowie | Marvel Comics | Oculus Rift | rzeczywistość wirtualna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Marvel Powers United VR Premiera PC

26lipca2018

producent: Sanzaru Games wydawca: Oculus Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Marvel Powers United VR

Lone Echo

ARKTIKA.1

Robo Recall

Marvel Powers United VR to wydana na platformę PC gra akcji zaprojektowana z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Produkcję opracowało studio Sanzaru Games znane głównie z Sly Cooper: Thieves in Time.

Fabuła

Zgodnie z tytułem akcja gry toczy się w komiksowym uniwersum wydawnictwa Marvel. Produkcja pozwala na wcielenie się w wiele znanych postaci, wśród których znaleźli się zarówno bohaterowie tacy jak Rocket Racoon, Kapitan Marvel, Deadpool oraz Hulk, jak i łotry pokroju Ronana Oskarżyciela.

Mechanika

Wydane na platformę PC Marvel Powers United VR to gra akcji, w której wydarzenia obserwujemy z oczu bohatera, a zabawa sprowadza się głównie do walki z hordami przeciwników, wśród których są zarówno szeregowe łotry, jak i potężni bossowie. Każda grywalna postać dysponuje własnymi unikalnymi zdolnościami oraz atakami. Nie zabrakło także bogatego wyboru przedmiotów i dodatkowych wyzwań, które odblokowujemy w ramach nagród za sukcesy podczas rozgrywki.

Gra robi pełen użytek z kontrolerów ruchowych, pozwalając nam aktywować ataki i zdolności poprzez wykonywanie przypisanych do nich gestów. Co ciekawe, w przeciwieństwie do wielu produkcji VR w Marvel Powers United VR mamy pełną swobodę poruszania się po lokacjach.

Tryby gry

Gra pozwala na zabawę samotnie lub w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech osób.

Kwestie techniczne

Marvel Powers United VR zostało opracowane specjalnie z myślą o wirtualnej rzeczywistości i nie działa bez urządzenia tego typu oraz odpowiedniego kontrolera ruchowego.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 4.7 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Marvel Powers United VR: 12+