Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2013, 08:49

autor: Góral

Dead Island Riptide debiutuje dzisiaj w Polsce

Od dzisiaj na półkach rodzimych sklepów znajdziecie grę Dead Island Riptide. Tytuł debiutuje w polskiej wersji językowej (napisy) na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC.

Dzisiaj ma miejsce premiera gry Dead Island Riptide od rodzimego studia Techland. Tytuł zadebiutował zadebiutował w Stanach Zjednoczonych kilka dni temu, a teraz możecie go oficjalnie nabyć także w polskich sklepach.

Dead Island Riptide debiutuje w Polsce. - Dead Island Riptide debiutuje dzisiaj w Polsce - wiadomość - 2013-04-26
Dead Island Riptide debiutuje w Polsce.

Produkcja jest dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) na konsolach PlayStation 3, Xbox 360, a także komputerach PC. Detaliczna cena sugerowana wynosi 189,90 zł (konsole) i 89,90 zł (PC). W sprzedaży znajduje się także specjalna edycja kolekcjonerska, o której szerzej pisaliśmy pod koniec marca.

Dead Island Riptide to druga odsłona marki, która zadebiutowała na rynku we wrześniu 2011 roku. Tytuł jest standardową kontynuacją - zabrakło w niej jakichkolwiek większych nowości i powtórzono błędy „jedynki”. Obecnie średnia na serwisie Metacritic dla wersji PC wynosi 66 punktów (PS3 – 63, X360 – 57). Naszą opinię na temat gry poznacie w tym miejscu. Warto także przed zakupem obejrzeć materiał przygotowany przez ekipę tvgry.pl.

Dead Island to jedna z najpopularniejszych polskich gier wideo, stworzona przez studio Techland. Oryginał, który ukazał się na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC, sprzedał się na całym świecie w ilości przekraczającej 5 mln egzemplarzy. W przyszłym miesiącu ukaże się kolejna produkcja z obozu wrocławskiego dewelopera - Call of Juarez: Gunslinger.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dead Island Riptide

Dead Island Riptide