Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2011, 09:49

autor: Hed

DC Universe Online przejdzie na model free-to-play w najbliższy wtorek

Znamy dokładną datę premiery darmowej wersji gry DC Universe Online. Produkcja studia Sony Online Entertainment przejdzie na model free-to-play 1 listopada, czyli w najbliższy wtorek. W grze wcielamy się w superbohaterów i ratujemy świat u boku Batmana oraz Supermana.

Firma Sony Online Entertainment ogłosiła nową datę przejścia gry DC Universe Online na model free-to-play. Produkcja o superbohaterach stanie się darmowa 1 listopada, czyli w najbliższy wtorek. Posiadacze komputerów osobistych oraz PlayStation 3 mogą więc szykować się na wycieczkę do Metropolis i innych charakterystycznych miast znanych z kart komiksów.

Powyższą informację podano w transmisji internetowej zorganizowanej przez twórców DC Universe Online. Do tej pory wydawca podawał tylko ogólną datę premiery darmowej wersji gry. Mówiło się o tym, że otrzymamy ją w październiku. Drobne opóźnienie nie powinno nikogo zniechęcać – produkcja jest naprawdę dobra, o czym możecie przekonać się z naszej recenzji.

DC Universe Online przejdzie na model free-to-play w najbliższy wtorek - ilustracja #1

Przejście DC Universe Online na free-to-play nie oznacza braku opcjonalnych opłat w grze. Za darmo otrzymamy dostęp tylko do podstawowych funkcji. Kolejne atrakcje zostaną odblokowane po wydaniu odpowiedniej sumy na dodatkowe przedmioty. Z pełnej zawartości wirtualnego Metropolis i Gotham City będą mogły cieszyć się tylko osoby, które opłacą abonament. Więcej szczegółów znajdziecie w tej wiadomości lub na oficjalnej stronie gry.

DC Universe Online to gra MMO, która wpisuje się w trend dynamizowania tego gatunku. Produkcja zawiera większość typowych atrakcji znanych z innych MMORPG-ów, ale stawia przede wszystkim na akcję. Ponadto, dzieło Sony Online Entertainment zostało wydane zarówno na pecetach, jak i konsolach. Autorzy regularnie aktualizują je o nowe dodatki, zadania i atrakcje.

  1. Recenzja DC Universe Online
  2. Gramy w DC Universe Online na PC
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.