Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2014, 07:00

DayZ pokonane przez Banished. Top 10 Steam (16 - 22 lutego)

Banished, strategia ekonomiczna w ubiegłym tygodniu znalazła więcej nabywców na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji - niż szaleńczo popularne DayZ. Nastąpiła więc zmiana w fotelu lidera, a to nie koniec niespodzianek. Sprawdźcie zresztą sami.

DayZ po wielu tygodniach dominacji musiał w końcu ulec. W ubiegłym tygodniu lepiej sprzedawała sie bowiem gra Banished, ekonomiczny RTS ekipy Shining Rock Software, dla którego jest to pierwszy projekt od chwili założenia studia. Produkcja czerpie po części z popularnych Settlersów, tak więc jeżeli jesteście fanami gatunku, nie możecie przejść obok niej obojętne. Więcej na temat mechanizmów rozgrywki rządzących Banished przeczytacie w naszej Encyklopedii.

Na listę, dzięki weekendowej wyprzedaży, powróciła ostatnia część Call of Duty. Oczko niżej uplasowała się również militarna strzelanina, ale o jakże odmiennych założeniach gameplayowych. ArmA III także oferowana jest w przecenie, która w jej przypadku wynosi 40%. Jeżeli macie na nią chrapkę, to musicie się śpieszyć, bo dzisiaj po godzinie 19.00 cena powróci do pierwotnej wysokości. Na ostatnie, dziesiąte miejsce, wskoczył Thief. Nie zapomnijcie, premiera przygód Garreta już za kilka dni.

1.

Banished

2.

DayZ

3.

Rust

4.

Call of Duty: Ghosts

5.

ArmA III

6.

Garry’s Mod

7.

South Park: The Stick of Truth

8.

Space Engineers

9.

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

10.

Thief