Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2014, 16:25

inFamous: Second Son - obejrzyj kilkunastominutowy zapis rozgrywki

W sieci pojawił się prawie nowy materiał video z gry inFamous: Second Son. Filmik stanowi prawie szesnastominutowy zapis fragmentu kampanii fabularnej.

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że inFamous: Second Son to jedna z najważniejszych gier, jakie trafią w tym roku na konsolę PlayStation 4. Dlatego każdy nowy materiał video z tego projektu witamy z dużym zainteresowaniem. Najnowszy stanowi prawie szesnastominutowy zapis fragmentu kampanii. Filmik pochodzi z wersji z rosyjskim dubbingiem, więc bez znajomości tego języka trudno połapać się w fabule, ale nie przeszkadza to w oglądaniu samej rozgrywki. Całość prezentuje się bardzo okazale i wydaje się, że amerykańskie studio Sucker Punch Productions jest na najlepszej drodze do dostarczenia nam kolejnego przeboju. Czy tak się stanie naprawdę przekonamy się już niedługo, gdyż premiera gry zapowiadana jest na 21 marca tego roku.

Przypomnijmy, że inFamous: Second Son to trzecia część sandboksowego cyklu i pierwsza, w którym bohaterem nie jest Cole MacGrath. Zamiast tego wcielimy się w Delsina Rowe'a - mieszkańca miasta Seattle, który zyskuje moc kontrolowania ognia i przeobrażania się w dym. Gra powstaje wyłącznie z myślą o PlayStation 4 i ma być jednym z tytułów, który pokaże moc tej konsoli oraz przekona graczy do jej zakupu.

  1. Graliśmy w inFamous: Second Son - pełen ognia sandbox na PlayStation 4 (zapowiedź)
  2. inFamous: Second Son – oficjalna strona gry