Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2013, 11:40

autor: Sarge

Data premiery gry LEGO City Undercover, czyli „GTA w świecie LEGO”

Firma Nintendo ujawniła dokładne daty premiery gier LEGO City Undercover na Wii U oraz LEGO City Undercover: The Chase Begins na 3DS-a. Na debiut tych ciekawie zapowiadających się produkcji nie będziemy musieli zbyt długo czekać.

Poznaliśmy dokładną datę premiery gry LEGO City Undercover na Wii U oraz osobnej wersji na 3DS-a. Termin został ujawniony przez firmę Nintendo, która przedstawiła swój plan wydawniczy na 2013 rok.

Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że LEGO City Undercover na Wii U zadebiutuje 18 marca bieżącego roku na amerykańskim rynku. Z kolei LEGO City Undercover: The Chase Begins na 3DS-a ukaże się w Stanach Zjednoczonych 21 kwietnia. Niestety nie wiadomo, kiedy obie gry będą miały swoją premierę w Europie – prawdopodobnie różnica wyniesie tradycyjnie kilka dni.

Oprócz tego firma Nintendo ujawniła amerykańskie daty premier innych produkcji na Wii U, Wii, 3DS-a oraz DS-a. W wielu przypadkach są to znane już wcześniej terminy. Przykładowo Rayman Legends zadebiutuje 26 lutego, The Walking Dead: Survival Instinct trafi na Wii U 26 marca, a Aliens: Colonial Marines w pierwszym kwartale bieżącego roku. Pełną listę wydawniczą znajdziecie m.in. pod tym adresem.

LEGO City Undercover to jedna z ciekawiej zapowiadających się produkcji na nowe konsole firmy Nintendo. Tytuł już teraz jest określany przez wielu graczy mianem „GTA w świecie LEGO”, jako że akcja zostanie osadzona w nowoczesnej metropolii, a gracz może liczyć na sporą swobodę rozgrywki. W trakcie zabawy wypełnimy szereg różnorodnych misji, a po mieście będziemy poruszać się pieszo lub korzystając z wielu dostępnych pojazdów. Za stworzenie gry odpowiada studio Traveller’s Tales.