Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2019, 15:25

autor: AlexB

Data BlizzConu 2019, premiera SpellForce Heroes & Magic i inne wieści

Dziś piszemy o dacie kolejnej edycji imprezy BlizzCon, zapowiedzi tegorocznej odsłony cyklu Madden NFL oraz premierze mobilnego SpellForce: Heroes & Magic. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

BlizzCon 2019 zapowiedziany

Poznaliśmy datę kolejnej edycji BlizzConu. - Data BlizzConu 2019, premiera SpellForce Heroes & Magic i inne wieści - wiadomość - 2019-04-26
Poznaliśmy datę kolejnej edycji BlizzConu.

BlizzCon 2019, czyli kolejna edycja wielkiej imprezy organizowanej przez firmę Blizzard dla mediów i graczy, odbędzie się w Anaheim Convention Center w dniach 1-2 listopada – taką informację podał gigant z Irvine w oficjalnym komunikacie prasowym (via Business Wire). Bilety na to wydarzenie pojawią się w sprzedaży w dwóch falach: w sobotę 4 maja i środę 8 maja. Dostępne będą trzy rodzaje przepustek – zwykła, BlizzCon Pass, na którą będzie trzeba wydać 229 dolarów (około 881 złotych); wyceniona na 550 dolarów (około 2117 złotych) BlizzCon Portal Pass, dająca między innymi dostęp do specjalnego miejsca parkingowego, oddzielnej rejestracji i pokoju rekreacyjnego, a także pierwszeństwo wejścia na teren imprezy w piątek i sobotę; oraz kosztująca 750 dolarów (około 2888 złotych) BlizzCon Benefit Dinner, która prócz wymienionych wyżej atrakcji zawiera zaproszenie na kolację charytatywną, gdzie będzie można porozmawiać z pracownikami Blizzarda w luźniejszej atmosferze.

Więcej informacji na temat procedur kupna wejściówek na BlizzCon 2019 znajdziecie tutaj.

Wpadniecie na imprezę? - Data BlizzConu 2019, premiera SpellForce Heroes & Magic i inne wieści - wiadomość - 2019-04-26
Wpadniecie na imprezę?

Choć do początku BlizzConu 2019 został jeszcze szmat czasu, już teraz możemy ze sporą dozą pewności określić przynajmniej część planowanych na tę imprezę nowości. Nie powinno podczas niej zabraknąć kolejnego dodatku do Hearthstone'a oraz zapowiedzi nowości w Overwatch i World of Warcraft. Poza tym kto wie, być może po ubiegłorocznych kontrowersjach związanych z Diablo Immortal być może otrzymamy jakieś bardziej konkretne informacje na temat przyszłości serii kultowych hack'n'slashy.

Madden NFL 20 zapowiedziany

Oto jak prezentuje się okładka nowego Maddena. - Data BlizzConu 2019, premiera SpellForce Heroes & Magic i inne wieści - wiadomość - 2019-04-26
Oto jak prezentuje się okładka nowego Maddena.

Firma Electronic Arts zapowiedziała grę Madden NFL 20, czyli kolejną odsłonę popularnej przede wszystkim za oceanem serii symulatorów futbolu amerykańskiego. Tytuł ukaże się 2 sierpnia na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Twarzą tytułu jest Patrick Mahomes, rozgrywający, który w zeszłym roku został uhonorowany nagrodą dla najlepszego gracza ligi. Stał się on również inspiracją dla Face of the Franchise: QB1, nowego trybu, w którym stworzymy swojego quarterbacka i poprowadzimy go od czasów collage'u do pozycji najważniejszego zawodnika w jednym z czołowych zespołów NFL. W trakcie tej drogi nie zabraknie wygenerowanych losowo scenariuszy, wydarzeń i dynamicznych wyzwań. Będą one również obecne w zwykłej karierze.

Innym interesującym elementem, który pojawi się w Madden NFL 20, jest tak zwany Superstar X-Factor. Dzięki niemu wirtualne odpowiedniki wszystkich największych gwiazd ligi NFL będą posiadały unikalne umiejętności oryginałów. Ma to nadać dodatkowego realizmu grze. Ponadto w tytule znajdą się nowe „cieszynki”, opcje run/pass oraz schematy akcji.

Premiera SpellForce: Heroes & Magic

Dziś swoją premierę ma SpellForce: Heroes & Magic, czyli przeznaczona na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS poboczna odsłona popularnej serii łączącej elementy gatunków RPG i RTS. Tytuł nie jest darmowy. Na produktach firmy Apple został on wyceniony na 32,99 złote, u konkurencji, kiedy zostanie już udostępniony do kupienia, co prawdopodobnie jest kwestią kilku godzin, cena powinna być podobna. W zamian gracze otrzymają pozycję bez żadnych mikropłatności, lootboksów czy innych tego typu mechanik.

Przy okazji debiutu SpellForce: Heroes & Magic w sieci zadebiutował nowy trailer tytułu. Można go obejrzeć powyżej.