Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2011, 12:40

autor: Sarge

Darmowy weekend z grą RIFT

Przez najbliższy weekend gracze będą mogli zupełnie za darmo wypróbować wydaną w marcu grę MMO o nazwie RIFT. Akcja promocyjna rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 18:30.

Firma Trion World dzisiaj po południu udostępni darmową wersję gry MMO o nazwie RIFT. Dzięki temu przez najbliższe dni będziecie mogli testować tę produkcję bez jakichkolwiek opłat i sprawdzić opublikowaną we wtorek aktualizację Ashes of History.

Bezpłatna edycja wydanego w marcu tytułu powinna pojawić się na oficjalnej stronie dzisiaj o godzinie 18:30. Po jej ściągnięciu będziecie mogli cieszyć się darmową rozgrywką do godziny 18:00 w poniedziałek, 17 października. Oznacza to, że przez najbliższy weekend przetestujecie bez żadnych ograniczeń wszystkie atrakcje oferowane przez grę.

Darmowy weekend z grą RIFT - ilustracja #1

We wtorek twórcy wypuścili aktualizację 1.5 o nazwie Ashes of History, więc udostępniona próbka jest doskonałą okazją do sprawdzenia nowej zawartości. Jedną z największych nowości są fabularne misje Chronicles, w których bierzemy udział samemu lub wspólnie ze znajomym. Z mniej znaczących dodatków warto wymienić możliwość wzywania osobistego bankiera Moneybagsa, czy opcję dosiadania wielkiego pająka Spindrela.

RIFT to gra MMO, w której przenosimy się do nękanej wojną krainy Telara i wcielamy się w jednego z nieśmiertelnych bohaterów, stając do walki przeciwko złemu bóstwu. Tytuł osiągnął spory sukces, w dwa miesiące od premiery sprzedając się w liczbie niemal miliona egzemplarzy. Nie wiadomo jedynie, jak duża część nabywców zdecydowała się na stałe opłacanie abonamentu. Produkcja ukazała się w naszym kraju za sprawą firmy Licomp Empik Multimedia.