Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 kwietnia 2019, 08:41

autor: Aquma

Darmowy weekend z Borderlands 2

Na Steam rozpoczął się darmowy weekend z grą Borderlands 2. Do 10 kwietnia produkcję będzie można nabyć na tej platformie znacznie taniej. Przecena obejmuje także pakiet The Handsome Collection.

Druga część Borderlands do ogrania za darmo. - Darmowy weekend z Borderlands 2 - wiadomość - 2019-04-05
Druga część Borderlands do ogrania za darmo.

Jeśli nie możecie już doczekać się premiery Borderlands 3 i nabieracie chęci, by wypróbować poprzednią część, a z jakiegoś powodu nie macie jej jeszcze w swojej bibliotece, mamy dobre wieści – platforma Steam oferuje właśnie możliwość pogrania w tę produkcję za darmo. Promocja potrwa przez weekend i – jak zwykle w takich sytuacjach – towarzyszy jej solidna przecena. Do 10 kwietnia „podstawkę” Borderlands 2 można nabyć w cenie 32,22 zł, a za wydanie GOTY trzeba zapłacić 37,81 zł. Rabatem objęto również pakiet Borderlands: The Handsome Collection (kosztuje obecnie 63,78 zł).

Borderlands 2 zadebiutowało na rynku we wrześniu 2012 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony branżowych ekspertów (u nas gra otrzymała bardzo wysoką notę 9,5/10). Wiele osób do dziś uważa tę produkcję za najlepszą część cyklu (po niej wydano jeszcze Borderlands: The Pre-Sequel). Warto przypomnieć, że niedawno otrzymała ona też darmowy pakiet tekstur Ultra HD.

Podsumowując – Borderlands 2 to dzieło absolutnie wybitne. Gra obszerna, dopracowana i zapewniająca masę kapitalnej zabawy, zarówno solo, jak i w trybie kooperacji. I choć konkurencyjni wydawcy nie odkryli jeszcze wszystkich swoich kart, już teraz można powiedzieć, że druga wyprawa na Pandorę będzie głównym pretendentem w walce o tytuł najlepszej strzelaniny powoli mijającego roku. Spoglądając w kalendarz, mam wrażenie, że tej jesieni nie wyjdzie nic równie dobrego – zachwalał ten tytuł Krystian Smoszna.

  1. Seria Borderlands – strona oficjalna
  2. Gearbox Software – strona oficjalna
  3. Borderlands 2 – poradnik do gry
  4. Steam – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Borderlands 2

Borderlands 2