Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2016, 12:39

Dark Souls III najlepiej sprzedającą się grą z serii w premierowym tygodniu. Top 10 UK (10 - 16 kwietnia)

Dark Souls III z miejsca trafiło na pierwszą pozycję, nokautując konkurencję. Zapraszamy do zapoznania się z najchętniej kupowanymi grami ubiegłego tygodnia w Zjednoczonym Królestwie. Ranking dotyczy sprzedaży detalicznej.

Po raz pierwszy gra ekipy From Software w premierowym tygodniu sprzedaży znalazła się na pierwszym miejscu niniejszej listy przebojów. Wcześniej sztuka ta nie udała się Demon’s Souls (miejsce szóste w 2010 roku), Dark Souls (miejsce trzecie w 2011 roku), a nawet Dark Souls II, choć tu było już bardzo blisko (gra trafiła na miejsce drugie w 2014 roku). Dopiero trzecia część serii sięgnęła po najwyższy laur. Jako ciekawostkę można podać fakt, że znalazła ona 61% nabywców więcej niż „dwójka”. Tom Clancy’s The Division zaliczyło spadek zainteresowania w stosunku do poprzedniego notowania o 40%, a Quantum Break o 64%. Lepiej poradziło sobie EA Sports UFC 2, które znalazło o 64% więcej nabywców. W pierwszej czterdziestce nie pojawiły się żadne inne nowości.

1.

Dark Souls III

2.

Tom Clancy’s The Division

3.

EA Sports UFC 2

4.

Quantum Break

5.

DiRT Rally

6.

Far Cry Primal

7.

FIFA 16

8.

Call of Duty: Black Ops III

9.

Grand Theft Auto V

10.

LEGO Marvel Avengers

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dark Souls III

Dark Souls III