Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2021, 10:04

autor: Gacek

Czy powstanie Titanfall 3? Twórcy odpowiadają na pytania fanów

Na niedawnym streamie Jason Garza, koordynator społeczności studia Respawn Entertainment, wypowiedział się na temat przyszłości serii Titanfall.

Obie części Titanfall zdobyły wielu wiernych fanów, jednak od premiery ostatniej produkcji z tej serii minęło już 5 lat. Respawn Entertainment, studio odpowiedzialne za markę, nie dawało ostatnimi czasy żadnych sygnałów, mogących sugerować jakąś zmianę w tym temacie. Wręcz przeciwnie – podczas livestreama przeprowadzonego 20 września Jason Garza, koordynator społeczności studia Respawn, stwierdził, że gracze nie mają co liczyć na powrót cyklu Titanfall.

Poproszony podczas streamu o komentarz w sprawie Titanfall, Garza nalegał, żeby fani nie robili sobie nadziei. Jak już wcześniej wspominał, studio nie pracuje nad niczym związanym z tą marką, bo nie ma na to czasu – tworzy zbyt wiele innych gier. Garza pokusił się również o sprostowanie, zgodnie z którym firma nie planuje wyprodukować kolejnego Titanfall, ale wciąż pracuje nad dwiema wydanymi odsłonami. Titanfall 2 boryka się z wieloma problemami, m.in. spamującymi się botami na serwerach i atakami hakerów, więc dobrze wiedzieć, że twórcy trzymają rękę na pulsie.

Smuci Was perspektywa braku Titanfalla w najbliższym czasie, czy może bardziej ekscytują Was nowe gry studia Respawn Entertainment? Zabierzcie głos w komentarzach.