Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 sierpnia 2021, 22:34

autor: hexx0

Cztery legendarne gry od EA za darmo na GOG.com

Na GOG.com można odebrać za darmo dwie części Ultimy Underworld oraz dwie odsłony cyklu Syndicate. Promocja potrwa do 3 września do godziny 19:00.

Trzy z wymienionych w tej wiadomości gier – Ultimę Underworld: The Stygian Abyss, Ultimę Underworld II: Labyrinth of Worlds i pierwsze Syndicatemożna odebrać za darmo również na platformie Origin.

Na platformie GOG.com można odebrać za darmo cztery legendarne gry od Electronic Arts. Są to: Ultima Underworld: The Stygian Abyss, Ultima Underworld II: Labyrinth of Worlds, Syndicate oraz Syndicate Wars. Aby przypisać tytuły do swojej biblioteki, należy wejść w poniższy link, zalogować się na swoje konto, kliknąć w przycisk „idź do kasy”, a następnie potwierdzić transakcję za okrągłe 0 złotych. Na skorzystanie z promocji macie sporo czasu, bo akcja potrwa prawie miesiąc i skończy się dopiero 3 września o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Pierwsza pozycja to nie lada gratka dla fanów gatunku RPG – Ultima Underworld: The Stygian Abyss jest bowiem pierwszą tego typu grą oferującą grafikę 3D. Ponadto wydany w czerwcu 1992 roku tytuł – podobnie jak jego debiutująca równo dwanaście miesięcy później kontynuacja – może zainteresować Was świetną fabułą, która w przeciwieństwie do wizualiów nie zestarzała się ani na jotę.

Z kolei Syndicate w wersji Plus – oferującej także dodatek American Revolt – to osadzona w cyberpunkowych realiach i rozgrywająca się w dalekiej przyszłości strategia, w której dążymy do zdobycia władzy absolutnej na Ziemi. Może na to nie wygląda, ale uwierzcie, że w 1993 roku ta gra zachwycała pod niemal każdym względem. Podobnie było z jej sequelem, Syndicate Wars.

Jeśli dacie szansę powyższym tytułom, a ich grafika i szeroko pojęta „starość” Was nie odepchną, przygotujcie się na sporo dobrej zabawy. Ukończenie każdego z nich zajmuje bowiem co najmniej kilkanaście godzin.