
Dodatek do gry Syndicate (1993)
Data wydania: 23 czerwca 1993
Syndicate: American Revolt to przygotowany przez deweloperów ze studia Bullfrog Productions oficjalny dodatek do wydanej w 1993 roku gry akcji Syndicate. Rozszerzenie wprowadza m.in. 21 nowych misji, 2 nowe rodzaje broni oraz tryb multiplayer, umożliwiający wspólną zabawę maksymalnie ośmiu graczom połączonym w sieci LAN.
Gracze
Gdy globalna dominacja stała się faktem, a Ty jako szef Syndykatu mogłeś wreszcie podziwiać w spokoju powalony na kolana świat, stało się coś zupełnie nieprzewidzianego. Oto mieszkańcy obu Ameryk postanowili się zbuntować i stworzyć frakcję, która byłaby w stanie zrzucić jarzmo niewolnictwa, jakie im zafundowałeś. W ten oto sposób wybuchła nowa wojna i znów musisz poprowadzić swoich agentów-cyborgów do upragnionego zwycięstwa.
American Revolt to jedyny, oficjalny dodatek do Syndicate. Zawiera on dwadzieścia jeden nowych misji dla trybu single player, które przenoszą nas zgodnie z tytułem, na teren obu Ameryk. W porównaniu z pierwowzorem, rozszerzenie jest morderczo trudne. I nie chodzi tu o cele misji, które zasadniczo nie zmieniły się, ale wrogich agentów – lepiej wyposażonych i atakujących w większych grupach. W grze pojawił się jeden nowy gadżet, tzw. Clone Shield, który pozwala zamienić się Twojemu agentowi w zwykłego mieszkańca, oraz coś z bardziej destrukcyjnego asortymentu, czyli nalot z powietrza (Air Raid). Jest on bardzo drogi (50 tysięcy), ale śmiertelnie skuteczny. Sprawnie przeprowadzony atak lotniczy potrafi obrócić w perzynę wszystko w promieniu kilkudziesięciu metrów. O wyższości nalotów nad konwencjonalnymi środkami zagłady przekonasz się zresztą wielokrotnie, jako że dysponuje nimi także przeciwnik i wyjątkowo często je stosuje. Ostatnią nowością związaną z American Revolt, a której nie było w podstawowej wersji gry jest tryb Multiplayer, działający tylko w sieciach lokalnych, ale pozwalający obsłużyć nawet ośmiu graczy.
Ostatnia aktualizacja opisu: 19 sierpnia 2015
gry 12 września 2011 11:30
gry 11 września 2011 12:03
gry 11 sierpnia 2011 11:41
gry 26 maja 2011 14:51
gry 3 maja 2011 13:40
gry 4 sierpnia 2010 15:54
gry 13 listopada 2009 13:20
gry 27 czerwca 2009 13:22
gry 18 października 2008 13:48
Wymagania sprzętowe gry Syndicate: American Revolt:
PC / Windows
Rekomendowane wymagania sprzętowe:
386 DX, 4 MB RAM.
Średnie Oceny:
Średnia z 42 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.