Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 grudnia 2012, 11:39

autor: Olek

Czternasty dzień Zimobrania pod znakiem cyklu Max Payne

Na platformie dystrybucji cyfrowej Muve Digital trwa Zimobranie. Czternasty dzień akcji poświęcony został serii Max Payne. Gry z tego cyklu, włącznie z najnowszą – Max Payne 3, możecie kupić nawet o 75% taniej. W promocyjnej ofercie cały czas dostępnych jest także wiele innych tytułów.

Główną atrakcją czternastego dnia Zimobrania jest przecena gier z serii Max Payne. - Czternasty dzień Zimobrania pod znakiem cyklu Max Payne - wiadomość - 2012-12-20
Główną atrakcją czternastego dnia Zimobrania jest przecena gier z serii Max Payne.

Już dwa tygodnie wytrawni łowcy okazji zaczynają dzień od przyjrzenia się nowościom w akcji Zimobranie na platformie dystrybucji cyfrowej Muve Digital. Dzisiaj nie lada gratka czeka miłośników przygód Maksa Payne'a. Poszczególne gry z cyklu kupić można z rabatem do 75%. Dotyczy to również najświeższej, trzeciej części, która w promocji kosztuje jedynie 30 zł. Warto także przyjrzeć się przecenom na dodatki typu DLC.

Zimobranie – czwartek, 20 grudnia:

  1. Max Payne – 7,50 zł
  2. Max Payne 2 – 7,50 zł
  3. Max Payne 3 – 30,00 zł
  4. Max Payne 3: Local Justice - 7,50 zł
  5. Max Payne 3: Hostage Negotiation - 9,25 zł
  6. Max Payne 3: Painful Memories -18,50 zł
  7. Max Payne 3 - Rockstar Pass - 32,50 zł (przepustka do DLC)

Przypominamy, że Zimobranie potrwa do 23 grudnia. Pełna lista gier objętych promocją dostępna jest na stronie internetowej akcji. Wśród nadal przecenionych tytułów znajdują się m.in. Sid Meier's Civilization V, LEGO Władca Pierścieni, Darksiders II, Rayman Origins, Sleeping Dogs, Saints Row: The Third czy Batman: Arkham City - GOTY. Część ofert kończy się jednak przed 23 grudnia, więc warto pospieszyć się z decyzją o zakupie.

  1. Zimobranie w sklepie muve.pl