Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2007, 11:25

autor: Misiek

Czeka nas nowa trylogia Prince of Persia?

Wielu graczy z pewnością nie było zadowolonych z faktu, że Prince of Persia: The Two Thrones była ostatnią częścią trylogii. Plotki mówią jednak, że już wkrótce doczekamy się kolejnej odsłony gry z księciem w roli głównej.

Wielu graczy z pewnością nie było zadowolonych z faktu, że Prince of Persia: The Two Thrones była ostatnią częścią trylogii. Plotki mówią jednak, że już wkrótce doczekamy się kolejnej odsłony gry z księciem w roli głównej.

Blog zatytułowany „Surfer Girl Reviews Star Wars” przynosi ze sobą rzekomo ekskluzywne informacje i screenshoty z kolejnej części Prince of Persia. Wedle wiadomości tam zawartych, gra miałaby ukazać się na Xboxa 360, PlayStataion 3, Wii oraz PC w drugiej połowie 2008 roku i mieć podtytuł „Ghosts of the Past”. „Surfer Girl” twierdzi, że wcielić mielibyśmy się tu w postać młodszego księcia, a wydarzenia rozgrywałyby się jeszcze przed tym, co mogliśmy przeżywać w Prince of Persia: The Sands of Time. Miałby to być początek zupełnie nowej trylogii, z której druga część planowana jest podobno na lato 2009, by mogła ukazać się mniej więcej w czasie premiery filmu opartego na „Piaskach Czasu”.

Blog donosi ponadto, że nowa trylogia ma być (pod względem wykonania) miksem ostatnich dwóch, mrocznych wydań księcia z najlepszymi cechami The Sands of Time, Ico oraz Zeldy. Ile w tym wszystkim prawdy? Reprezentant Ubisoftu zapytany o całą sprawę odpowiedział standardowo: „Nie komentujemy plotek i spekulacji” .

„Surfer Girl” zamieszcza również dwa rzekome screenshoty (możecie je obejrzeć poniżej) z pierwszej części trylogii. Ich fatalna jakość jest tłumaczona tym, że pochodzą podobno z bardzo, bardzo wczesnej wersji gry.

Jak traktować te wszystkie rewelacje? Na razie jedynie w kategorii internetowych spekulacji. Czas pokaże, czy twórca bloga rzeczywiście dotarł do ekskluzywnych informacji, czy jednak wymyślił skuteczny sposób na zaistnienie swojej strony w światowych serwisach.

Czeka nas nowa trylogia Prince of Persia? - ilustracja #1
Czeka nas nowa trylogia Prince of Persia? - ilustracja #2

Ostatnia aktualizacja: 2007-10-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.