Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2021, 13:19

autor: aadamus

Zobacz PS4 Pro inspirowane Cyberpunkiem 2077

Użytkownik Reddita o pseudonimie hewaxo wstawił film, który prezentuje przerobioną wersję PS4 Pro. Całość zainspirowana została grą Cyberpunk 2077.

W skrócie:

  1. na Reddicie pojawił się filmik prezentujący PS4 Pro inspirowane grą Cyberpunk 2077;
  2. konsola posiada podświetlane logo zespołu Samurai i chłodzenie wodne.

Mimo dość problematycznego startu Cyberpunk 2077 okazał się bezsprzecznym sukcesem i zdobył wielu fanów na całym świecie. Jeden z nich postanowił oddać hołd lubianej przez siebie grze i stworzył własną wersję PS4 Pro z wodnym chłodzeniem inspirowaną motywami pochodzącymi z dzieła CD Projekt RED.

Film przedstawiający przerobioną konsolę wstawił wczoraj na Reddita użytkownik o pseudonimie hewaxo. Widzimy na nim PS4 Pro w charakterystycznym dla Cyberpunka 2077 żółtym kolorze. Na górnym panelu pojawiło się również logo zespołu Johnny’ego Silverhanda – Samurai. Całość wieńczy system wodnego chłodzenia. Przerobiony sprzęt możecie zobaczyć poniżej.

Trzeba przyznać, że dobór sprzętu jest tutaj dość dziwny. Należy mieć na uwadze, że to właśnie wersja przeznaczona na konsolę PS4 spotkała się z najostrzejszą krytyką – jej średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi obecnie 56%. Nasz recenzent przyznał jej natomiast 3/10 punktów. Sytuacja stała się na tyle poważna, że grę wycofano ze sprzedaży w PS Store.

Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku. Premierze towarzyszyły ogromne problemy techniczne – szczególnie w wersjach na konsole poprzedniej generacji. Od tej pory CD Projekt RED sukcesywnie naprawia produkcję.

  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
  3. Wszystko o Cyberpunk 2077
  4. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna