Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2021, 10:14

Mod do Cyberpunka 2077 dodaje nowe auto, bez podmiany pozostałych

Cyberpunk 2077 otrzymał modyfikację wprowadzającą do gry kolejny samochód. Tym razem nie jest to jednak zwykła podmiana, a w pełni funkcjonalny nowy pojazd.

W SKRÓCIE:
  • W sieci pojawił się mod dodający do Cyberpunka 2077 kolejny samochód.
  • Tym razem nie jest to jedynie podmiana istniejącego modelu, a w pełni funkcjonalny, nowy pojazd.
  • Modyfikację znaleźć można w serwisie Nexus Mods.

Jakiś czas temu w sieci pojawił się mod do Cyberpunka 2077, który dodaje do gry kilka nowych samochodów. To zresztą nie jedyna modyfikacja tego rodzaju – w serwisie Nexus Mods można znaleźć przynajmniej kilka podobnych. Niestety nie wprowadzają one do Night City pełnoprawnych i działających na własnych zasadach pojazdów, a jedynie podmieniają już istniejące modele.

Na szczęście sytuacja właśnie uległa zmianie. W sieci zamieszczono bowiem pierwszego moda, który dodaje do Cyberpunka 2077 nowy samochód. Za jego powstanie odpowiada grupa moderów o nazwie DoctorPortal. Ich dzieło nie zastępuje żadnego z występujących już w grze aut, lecz udostępnia graczom nowy model, którego do tej pory próżno było szukać na ulicach Night City.

Mod do Cyberpunka 2077 dodaje pierwsze nowe auto - ilustracja #1
Źródło: Nexus Mods

Wygląd samochodu może być jednak znajomy. W gruncie rzeczy jest to bowiem znacznie zmodyfikowana wersja popularnego Turbo-R V-Tech. Stworzony przez moderów model o nazwie Arcadia sprawia jednak wrażenie zaprojektowanego z myślą o Nomadach. Dzięki dodatkowemu opancerzeniu pojazdowi najprawdopodobniej niestraszne są nawet najbardziej niebezpieczne pustkowia.

Co najlepsze, instalacja moda nie wymaga żadnych dodatkowych plików czy działań. Wystarczy, że pobierzecie modyfikację i wrzucicie ją do głównego folderu z grą. Przy następnym uruchomieniu produkcji znajdziecie pojazd w swoim garażu. Być może warto więc go przetestować.