Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2021, 19:11

autor: Entelarmer

Zakupy online w Night City - poznajcie mod Virtual Atelier do Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 otrzymuje kolejne ciekawe funkcje w modach. Jeden z nowszych testuje możliwość zdalnego kupowania strojów.

Kolejne informacje o rosnącej liczbie zakażeń koronawirusem mogą budzić obawy, czy aby znowu nie pożegnamy się z otwartymi sklepami. Być może więc warto przygotowywać się do tego w wirtualnym świecie. Na przykład w Cyberpunku 2077 z zainstalowaną modyfikacją Virtual Atelier, która pozwala kupować ubrania online. Wystarczy otworzyć komputer w mieszkaniu V.

Pacings – twórca moda – udostępnił swoje dzieło dziś w serwisie Nexus Mods wraz z pierwszym testem w postaci sklepu odzieżowego The Dream Shop, który „sprzedaje” darmowe przedmioty kosmetyczne. Projekt jest bowiem „tylko” platformą dla modderów – sam w sobie nie dodaje żadnych sklepów umożliwiających zakupy przez sieć. Niemniej uwzględnia przydatną opcję: możliwość przymierzenia stroju przed zakupem w formie okna podglądu. Prócz Virtual Atelier, The Dream Shop wymaga także kompilatora Redescript.

Należy zaznaczyć, że na razie Virtual Atelier jest dostępne jako wersja robocza. Być może w przyszłości mod pozwoli na zakupy przez sieć z dowolnego komputera w Night City lub otrzyma inne usprawnienia.

  1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 na PS4 to katastrofa. Miałeś spalić miasto, nie konsolę, samuraju
  3. Recenzja gry Cyberpunk 2077 – samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  4. Cyberpunk 2077 – poradnik do gry