Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2020, 19:00

autor: Ender

Cyberpunk 2077 - oficjalny zwiastun premierowy i ukryty komunikat

Na dwa dni przed oficjalną premierą Cyberpunka 2077, studio CD Projekt RED opublikowało ostatni zwiastun gry. Film możemy zobaczyć w angielskiej oraz polskiej wersji językowej, która pozwoli ocenić nam poziom rodzimego dubbingu. W klipie deweloperzy zawarli także ukryty komunikat dla fanów produkcji.

Premiera Cyberpunka 2077 zbliża się wielkimi krokami. Do debiutu oczekiwanego od wielu lat tytułu zostało zaledwie kilkadziesiąt godzin. CD Projekt RED znajduje się więc na finałowej prostej przed godziną zero, z tego też powodu studio opublikowało ostatni oficjalny zwiastun gry, którego polska wersja daje nam dodatkowo próbkę rodzimego dubbingu. Przypomnijmy również, że wczoraj poznaliśmy pierwsze opinie krytyków na temat gry (z naszą recenzją możecie zapoznać się tutaj), a dziś dowiedzieliśmy się, jak Cyberpunk 2077 działa na różnych konfiguracjach PC.

Co ciekawe, w jednej z ostatnich klatek anglojęzycznego zwiastuna kryje się długi komunikat od zespołu CD Projekt RED. Studio dziękuje w nim wszystkim fanom, którzy przez ostatnie lata wspierali jego wysiłki, wyrażając przy tym ogromne zdenerwowanie wynikające z premiery pierwszego dzieła niezwiązanego bezpośrednio z marką Wiedźmin.

Najciekawsze są jednak kolejne paragrafy tekstu. CDPR potwierdza w nich plany wydania rozszerzeń do Cyberpunka 2077. Deweloper zapewnia przy tym, że nauczył się wiele podczas prac nad dodatkami Krew i wino oraz Serca z kamienia dla Wiedźmina 3. Lekcje te wykorzysta przy projektowaniu nowej zawartości, która ma jeszcze mocniej zatopić nas w cyberpunkowym świecie gry i zapewnić niezapomnianą fabułę, pełną trudnych wyborów.

Na początku 2021 roku ma z kolei ruszyć program darmowych DLC do Cyberpunka 2077, podobny do tego, jaki towarzyszył Wiedźminowi 3. Gracze otrzymają szereg niewielkich dodatków wzbogacających zabawę o nowe elementy. Szczegóły na ich temat poznamy w najbliższym czasie.

Ukryty komunikat od CD Projekt RED - Cyberpunk 2077 - oficjalny zwiastun premierowy i ukryty komunikat - wiadomość - 2020-12-08
Ukryty komunikat od CD Projekt RED
  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  3. Słyszałem Cyberpunka 2077 po polsku… i chyba będę grał w angielską wersję
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna