Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2020, 21:50

autor: Entelarmer

Cyberpunk 2077 - „Czego tu szukasz?”

Kolejna reklama gry Cyberpunk 2077 trafiła do sieci. Wraz z nim Keanu Reeves zadaje nam ważne pytanie na temat naszej przygody w Night City.

Do premiery Cyberpunka 2077 pozostał dokładnie miesiąc, o czym przypomnieliśmy w podsumowaniu ośmiu lat produkcji nowej gry studia CD Projekt RED. O nadchodzącym debiucie przypominają nam również twórcy, którzy opublikowali nową reklamę z Keanu Reevesem. Tym razem aktor pyta nas, czego będziemy szukać w Night City, na co odpowiada w jedyny słuszny sposób. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Premiera gry jest oczekiwana przez wielu graczy, i to nie bez powodu. Od pokazu gry na E3 2018 studio CD Projekt RED zadbało, by podkręcać atmosferę wokół produkcji. Stale otrzymywaliśmy rozmaite informacje, czy to na temat rozgrywki, czy też kolejnych akcji marketingowych. Czy nowe dzieło twórców cyfrowej trylogii Wiedźmin okaże się warte ośmiu lat czekania – przekonamy się za miesiąc. Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.