Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2020, 22:38

Cyberpunk 2077 - bonusy w polskich zestawach przedsprzedażowych

Firma Cenega, polski dystrybutor gry Cyberpunk 2077, przedstawiła listę bonusów, które dostępne będą w zestawach przedsprzedażowych dla fizycznych kopii produkcji. Do pre-orderów w rodzimych sklepach trafił także ekskluzywny poradnik do gry w twardej oprawie oraz dwie figurki kolekcjonerskie.

Cyberpunk 2077 - bonusy w polskich zestawach przedsprzedażowych - ilustracja #1Grę Cyberpunk 2077 już od kilku miesięcy można zamawiać w przedsprzedaży w wielu rodzimych sklepach stacjonarnych i internetowych. Polski dystrybutor gry, firma Cenega, ma jednak zamiar od 12 czerwca wprowadzić specjalne zestawy bonusów dla osób, które nie złożyły jeszcze pre-orderów na fizyczne egzemplarze tytułu na konsolach lub komputerach PC. Na fanów czekać będzie breloczek, kilka różnych steelbooków, których projekty nawiązują do gangów Night City, a także plakaty. Rodzaj gadżetu uzależniony zostanie od wybranego przez nas sklepu.

Bonusy w polskich pre-orderach Cyberpunk 2077:

 1. Zestaw przedsprzedażowy w salonach Empik – gra + steelbook Voodoo Boys
 2. Zestaw przedsprzedażowy w sklepach Media Expert – gra + steelbook Valentinos. Dodatkowo w wybranych lokacjach otrzymamy również gratisowy plakat z grafiką ze steelbooka (liczba ograniczona)
 3. Zestaw przedsprzedażowy w sklepach Media Markt – gra + steelbook Maelstrom. Dodatkowo w wybranych lokacjach otrzymamy również gratisowy plakat z grafiką ze steelbooka (liczba ograniczona)
 4. Zestaw przedsprzedażowy w sklepach Euro RTV AGD – gra + steelbook Maelstrom
 5. Zestaw przedsprzedażowy w sklepie Muve.pl – gra + steelbook Tiger Claws i specjalny brelok
 6. Wybrane internetowe sklepy partnerskie – gra + specjalny brelok dostępny przy zamówieniach na: 3Kropki.pl, konsoleigry.pl, grymel.pl, merlin.pl, cdp.pl, wirtus.pl, Neonet.pl, mobisoft.pl, muve.pl, morele.net oraz x-kom.pl.

Poradnik i figurki kolekcjonerskie

Ruszyła też przedsprzedaż oficjalnego poradnika do Cyberpunka 2077 przygotowanego przez amerykańskie wydawnictwo Piggyback. Książkę w twardej oprawie kupimy w sugerowanej cenie 99,99 złotych. Gracze otrzymają w niej ponad 360 stron analiz wszystkich ścieżek fabularnych, zadań pobocznych, nagród i zakończeń w grze, a także dodatkowych wyzwań, minigier, przedmiotów do odblokowania oraz sekretów. Wraz z poradnikiem w ofercie sklepów pojawiły się też dwie kolekcjonerskie figurki, za które zapłacimy 229 zł. Przedstawiają one głównego bohatera gry – V – oraz Johnny’ego Silverhanda, granego przez Keanu Reevesa. Obie statuetki mają 24 centymetry wysokości, a na ich podstawie widnieje logo „SAMURAI”, należące do kultowego zespołu z Night City.

Cyberpunk 2077 ukaże się 17 września 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. W późniejszym terminie produkcja trafi również na platformy nowej generacji, przy czym oficjalnie potwierdzono tylko wersję na konsolę Xbox Series X.

 1. Oficjalna strona gry Cyberpunk 2077
 2. Cyberpunk 2077 na chłodno – analiza nadchodzącej gry CDPR
 3. Cyberpunk 2077 wygląda rewelacyjnie! Widzieliśmy gameplay na E3
 4. Świat Cyberpunka 2020 – przewodnik po uniwersum gry Cyberpunk 2077
 5. Wszystko o Cyberpunk 2077