Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2013, 08:10

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Crysis 3 otrzyma dodatek DLC, zatytułowany The Lost Island

Firma Electronic Arts, wydawca gry Crysis 3, ujawniła, że 4 czerwca tytuł otrzyma dodatek DLC The Lost Island. Rozszerzenie przeznaczone będzie do multiplayera i wprowadzi do zabawy cztery nowe mapy, dwa tryby i kolejne bronie.

4 czerwca w sklepach cyfrowej dystrybucji na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC ukaże się pierwszy dodatek DLC do gry Crysis 3, zatytułowany The Lost Island – poinformował wydawca produkcji, firma Electronic Arts. Rozszerzenie dostępne będzie w cenie 1200 MSP (X360), lub 14,99 dolarów (około 50 zł, koszt na PS3 i PC).

The Lost Island - dodatek DLC do gry Crysis 3. - Crysis 3 otrzyma dodatek DLC, zatytułowany The Lost Island - wiadomość - 2013-05-31
The Lost Island - dodatek DLC do gry Crysis 3.

Dodatek rozbuduje tryb multiplayer o cztery nowe mapy i dwa tryby (Frenzy i Possession), a także kolejne bronie. Akcja rozgrywać będzie się na Filipinach, na wyspie oddalonej o 200 mil od Ling Shan, gdzie odkryto obecność obcych.

Crysis 3 ukazał się w Polsce 21 lutego na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC. Gra okazała się być porządną strzelaniną, o czym możecie przekonać się czytając chociażby naszą recenzję, lub zaglądając na serwis Metacritic, gdzie średnia z wystawionych ocen wynosi 76 punktów (PC, X360). Produkcja nie spełniła jednak oczekiwań sprzedażowych wydawcy, firmy Electronic Arts. Niestety dokładnych danych nie podano.

Akcja The Lost Island rozgrywa się na Filipinach. - Crysis 3 otrzyma dodatek DLC, zatytułowany The Lost Island - wiadomość - 2013-05-31
Akcja The Lost Island rozgrywa się na Filipinach.