Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2013, 10:05

autor: Sarge

Crysis 3 otrzyma niedługo dodatek DLC do trybu multiplayer?

Na oficjalnym koncie twitterowym serii Crysis od kilku dni pojawiają się zdjęcia zwiastujące dodatek DLC do gry Crysis 3. Deweloper niczego oficjalnie nie potwierdził, ale idealnie współgra to z niedawnym wyciekiem nowych osiągnięć do odblokowania.

Sporo wskazuje na to, że firma Electronic Arts niedługo zapowie dodatek DLC do trybu multiplayer w grze Crysis 3. Wskazują na to nowe osiągnięcia oraz screeny udostępniane za pośrednictwem Twittera.

Czy to screen jednej z map pochodzących z niezapowiedzianego DLC do gry Crysis 3? - Crysis 3 otrzyma niedługo dodatek DLC do trybu multiplayer? - wiadomość - 2013-05-29
Czy to screen jednej z map pochodzących z niezapowiedzianego DLC do gry Crysis 3?

Serwis Xbox360Achievements.org przedstawił dziesięć osiągnięć do odblokowania w Crysis 3, które miałyby zostać wprowadzone w nienazwanym jeszcze dodatku DLC. Wszystkie dotyczą trybu multiplayer, więc można się domyślać, że rozszerzenie będzie dedykowane fanom rozgrywek sieciowych. Cena tajemniczego DLC nie została podana.

Jakby tego było mało, na oficjalnym koncie twitterowym cyklu udostępniane są kolejne zdjęcia zwiastujące DLC do strzelaniny studia Crytek. Ponad tydzień temu twórcy zapytali graczy, jaki rodzaj otoczenia z serii Crysis mógłby przyczynić się do stworzenia „perfekcyjnej, multiplayerowej mapy”. Niedługo potem pokazano grafikę koncepcyjną, która zdradzała, czego mniej więcej możemy się spodziewać.

Obrazek jako żywo przypomina jedną z lokacji z pierwszej części Crysisa - Crysis 3 otrzyma niedługo dodatek DLC do trybu multiplayer? - wiadomość - 2013-05-29
Obrazek jako żywo przypomina jedną z lokacji z pierwszej części Crysisa

Od niedawna zaczęto publikować zdjęcia, które budzą skojarzenia z mapami znanymi z pierwszej części Crysisa. To samo można powiedzieć o screenie udostępnionym przedwczoraj. Pokazano nawet grafikę prezentującą dwie bronie, co może sugerować, że tajemniczy dodatek DLC odda graczom do dyspozycji nie tylko nowe mapy, ale też kolejne pukawki. Firma Electronic Arts lub studio Crytek do tej pory niczego nie zapowiedziały, więc musimy czekać na oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Crysis 3 to trzecia odsłona serii futurystycznych strzelanin pierwszoosobowych. Produkcja studia Crytek ukazała się w Polsce 21 lutego bieżącego roku w wersjach na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Na PC duże wrażenie robiła świetna oprawa graficzna, co jednak okupione zostało wysokimi wymaganiami sprzętowymi.

Tajemnicze DLC do Crysis 3 wprowadzi też nowe bronie? - Crysis 3 otrzyma niedługo dodatek DLC do trybu multiplayer? - wiadomość - 2013-05-29
Tajemnicze DLC do Crysis 3 wprowadzi też nowe bronie?
Tak wyglądał pierwszy z obrazków udostępnionych ostatnio na Twitterze - Crysis 3 otrzyma niedługo dodatek DLC do trybu multiplayer? - wiadomość - 2013-05-29
Tak wyglądał pierwszy z obrazków udostępnionych ostatnio na Twitterze