Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2012, 09:10

autor: Sarge

Counter-Strike: Global Offensive zadebiutuje w sierpniu

Na trwających targach E3 w Los Angeles ujawniono dokładną datę premiery gry Counter-Strike: Global Offensive. Produkcja studia Valve Software zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji w drugiej połowie sierpnia.

Studio Valve Software ogłosiło dokładną datę premiery gry Counter-Strike: Global Offensive. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórców, tytuł zadebiutuje latem bieżącego roku.

Counter-Strike: Global Offensive zadebiutuje w sierpniu - ilustracja #1

Produkcja pojawi się 21 sierpnia w usługach Xbox Live oraz Steam, a dzień później powinna ukazać się na łamach europejskiego PlayStation Network. Cena zostanie ustalona na poziomie 14,99 dolarów, a więc możemy spodziewać się konieczności wydania ok. 50 złotych lub 1200 punktów Microsoftu. Na oficjalne szczegóły w tej sprawie musimy jednak poczekać.

Counter-Strike: Global Offensive to kolejna odsłona popularnej strzelaniny sieciowej, w której naprzeciw siebie stają terroryści oraz siły specjalne. W stosunku do pierwowzoru tytuł otrzyma ulepszoną oprawę graficzną oraz nieco zmodyfikowane wersje doskonale znanych map. Z kolei sterowanie i mechanika rozgrywki zostaną przeniesione z oryginalnego Counter-Strike’a.

Ostatnia aktualizacja: 2012-06-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive