Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2012, 17:29

autor: Hed

Counter-Strike: Global Offensive wystartuje latem tego roku

Potwierdzono datę premiery gry Counter-Strike: Global Offensive. Nowa odsłona kultowej serii strzelanek, nad którą pracuje firma Valve i studio Hidden Path Entertainment, zostanie wydana latem tego roku.

Counter-Strike: Global Offensive wystartuje latem tego roku - ilustracja #1

Firma Valve potwierdziła, że strzelanka multiplayer Counter-Strike: Global Offensive zostanie wydana latem tego roku. Produkcja została pokazana w ubiegłym tygodniu na imprezie Microsoftu Xbox Spring Showcase, obok takich gier jak Halo 4, Forza Horizon oraz Fable Heroes. Producent tytułu zapewnił, że w dniu premiery możemy spodziewać się dodatkowych map, trybów rozgrywki rankingów i innych elementów. Cześć z atrakcji pokazano na nowych obrazkach, które możecie zobaczyć na łamach serwisu VG247.

O Counter-Strike: Global Offensive pisaliśmy po raz pierwszy w sierpniu ubiegłego roku, kiedy to firma Valve zapowiedziała kontynuację jednej z najpopularniejszych serii strzelanek sieciowych. Z czasem poznawaliśmy kolejne informacje o produkcji, która pod koniec ubiegłego roku weszła w fazę zamkniętej bety. Nad grą pracuje Valve oraz studio Hidden Path Entertainment, znane między innymi z Defense Grid: The Awakening i Counter-Strike: Source. Nowy Counter-Strike zostanie wydany na komputerach PC i Mac oraz konsolach (Xbox 360, PlayStation 3).