Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 lipca 2018, 21:25

autor: Ender

Conan Exiles, A Hat in Time i The Escapists 2 w nowym Humble Monthly za 45 zł

Rozpoczęła się sprzedaż sierpniowego zestawu Humble Monthly. Znajdą się w nim m.in. gry A Hat in Time, The Escapists 2, a także Conan Exiles. Paczkę, w której znajdują się jeszcze inne, na razie nieznane tytuły, kupimy do końca miesiąca w cenie 12 dolarów (ok. 45 zł).

Znamy trzy pierwsze tytuły, które wejdą w skład sierpniowej paczki Humble Monthly. A Hat in Time to dobrze oceniana, kolorowa trójwymiarowa platformówka, która czerpie inspirację od najlepszych klasyków gatunku. Drugą produkcją oferowaną w abonamencie jest The Escapists 2. Tytuł stanowi połączenie dwuwymiarowej przygodówki, gry logicznej oraz RPG. Wcielamy się w skazańców, którzy muszą opracować plan ucieczki z więzienia. Ostatnim znanym tytułem jest Conan Exiles, popularna sieciowa gra survivalowa, rozgrywająca się w książkowym uniwersum Conana. Gracze rzuceni są do dużego sandboksowego świata, w którym walczą o przeżycie. Gra opracowana została przez zespół z norweskiego studia Funcom, który znany jest m.in. za sprawą przygodowego cyklu The Longest Journey oraz MMORPG Age of Conan. Pozostałe tytuły z sierpniowego zestawu poznamy za cztery tygodnie.

  1. Oficjalna strona Humble Monthly

Poznaliśmy także wszystkie tytuły z poprzedniej, lipcowej paczki, której niestety nie możemy już zakupić. W zestawie znalazło się kilka dużych gier, takich jak strategiczne Hearts of Iron IV oraz zręcznościowe RPG Portal Knights, a także rocznicowe wydanie hack'and'slasha Titan Quest. Nie zabrakło także tytułów indie, takich jak Serial Cleaner czy Shiness: The Lightning Kingdom, produkcji nastawionych na zabawę wieloosobową – Blackwake oraz Forts, a także gry stworzonej wyłącznie z myślą o Humble Monthly (Stumblehill).

Lipcowe Humble Monthly:

  1. Hearts of Iron IV
  2. Blackwake
  3. Portal Knigts
  4. Forts
  5. Titan Quest: The Anniversary Edition
  6. Shiness: The Lightning Kingdom
  7. Serial Cleaner
  8. Interplanetary: Enhanced Edition
  9. Stumblehill

Humble Monthly to usługa abonamentowa, której miesięczny koszt wynosi 12 dolarów (około 45 zł). Nieco mniej zapłacimy wybierając od razu abonament roczny lub pakiet na trzy i sześć miesięcy. W ramach subskrypcji otrzymujemy kilka gier, ale tylko wybrane z nich są ujawniane na początku miesiąca – pozostałe to niespodzianka, o której dowiadujemy się po zakończeniu sprzedaży danej paczki. Część tytułów nabywamy zatem w ciemno. Ryzyko to wynagradza jednak stosunkowo niska cena abonamentu, a także fakt, że w przeciwieństwie do podobnych programów, takich jak np. PlayStation Plus, gry zostają w naszej cyfrowej bibliotece na zawsze. Dodatkową atrakcją dla aktywnych subskrybentów jest dziesięcioprocentowa zniżka na zakupy w Humble Store. Dodajmy także, że pięć procent zysków ze sprzedaży Humble Monthly przekazywane jest zawsze na cele charytatywne.