Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 lipca 2018, 21:25

autor: Ender

Conan Exiles, A Hat in Time i The Escapists 2 w nowym Humble Monthly za 45 zł

Rozpoczęła się sprzedaż sierpniowego zestawu Humble Monthly. Znajdą się w nim m.in. gry A Hat in Time, The Escapists 2, a także Conan Exiles. Paczkę, w której znajdują się jeszcze inne, na razie nieznane tytuły, kupimy do końca miesiąca w cenie 12 dolarów (ok. 45 zł).

Znamy trzy pierwsze tytuły, które wejdą w skład sierpniowej paczki Humble Monthly. A Hat in Time to dobrze oceniana, kolorowa trójwymiarowa platformówka, która czerpie inspirację od najlepszych klasyków gatunku. Drugą produkcją oferowaną w abonamencie jest The Escapists 2. Tytuł stanowi połączenie dwuwymiarowej przygodówki, gry logicznej oraz RPG. Wcielamy się w skazańców, którzy muszą opracować plan ucieczki z więzienia. Ostatnim znanym tytułem jest Conan Exiles, popularna sieciowa gra survivalowa, rozgrywająca się w książkowym uniwersum Conana. Gracze rzuceni są do dużego sandboksowego świata, w którym walczą o przeżycie. Gra opracowana została przez zespół z norweskiego studia Funcom, który znany jest m.in. za sprawą przygodowego cyklu The Longest Journey oraz MMORPG Age of Conan. Pozostałe tytuły z sierpniowego zestawu poznamy za cztery tygodnie.

  1. Oficjalna strona Humble Monthly

Poznaliśmy także wszystkie tytuły z poprzedniej, lipcowej paczki, której niestety nie możemy już zakupić. W zestawie znalazło się kilka dużych gier, takich jak strategiczne Hearts of Iron IV oraz zręcznościowe RPG Portal Knights, a także rocznicowe wydanie hack'and'slasha Titan Quest. Nie zabrakło także tytułów indie, takich jak Serial Cleaner czy Shiness: The Lightning Kingdom, produkcji nastawionych na zabawę wieloosobową – Blackwake oraz Forts, a także gry stworzonej wyłącznie z myślą o Humble Monthly (Stumblehill).

Lipcowe Humble Monthly:

  1. Hearts of Iron IV
  2. Blackwake
  3. Portal Knigts
  4. Forts
  5. Titan Quest: The Anniversary Edition
  6. Shiness: The Lightning Kingdom
  7. Serial Cleaner
  8. Interplanetary: Enhanced Edition
  9. Stumblehill

Humble Monthly to usługa abonamentowa, której miesięczny koszt wynosi 12 dolarów (około 45 zł). Nieco mniej zapłacimy wybierając od razu abonament roczny lub pakiet na trzy i sześć miesięcy. W ramach subskrypcji otrzymujemy kilka gier, ale tylko wybrane z nich są ujawniane na początku miesiąca – pozostałe to niespodzianka, o której dowiadujemy się po zakończeniu sprzedaży danej paczki. Część tytułów nabywamy zatem w ciemno. Ryzyko to wynagradza jednak stosunkowo niska cena abonamentu, a także fakt, że w przeciwieństwie do podobnych programów, takich jak np. PlayStation Plus, gry zostają w naszej cyfrowej bibliotece na zawsze. Dodatkową atrakcją dla aktywnych subskrybentów jest dziesięcioprocentowa zniżka na zakupy w Humble Store. Dodajmy także, że pięć procent zysków ze sprzedaży Humble Monthly przekazywane jest zawsze na cele charytatywne.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.