Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2018, 20:25

autor: Ender

Udostępniono demo gry Yakuza Kiwami 2

Sega udostępniła demo gry Yakuza Kiwami 2. Wersję demonstracyjną remake'u drugiej odsłony serii Yakuza pobierzemy na konsoli PlayStation 4. Tytuł zadebiutuje w europejskich sklepach 28 sierpnia tego roku.

Ostatnie dwa lata były wyjątkowo owocne dla fanów gangsterskiej serii Yakuza. Dzięki sukcesowi wydanej w ubiegłym roku Yakuzy Zero, cykl znalazł rzeszę nowych fanów oraz odbiorców, która poszerzy się jeszcze dzięki zapowiedzianym portom na komputerach PC. 28 sierpnia tego roku na PlayStation 4 pojawi się Yakuza Kiwami 2, a więc remake Yakuzy 2, który kontynuuje wątki rozpoczęte w pierwszej Yakuzie. Sega opublikowała właśnie w PlayStation Store ważące nieco ponad 10 GB demo tytułu. Twórcy udostępnili graczom wycinek głównego scenariusza fabularnego, a także pozwalają na zabawę z kilkoma minigrami, które znajdziemy na mapie świata, takimi jak karaoke czy golf. Wystartowały również oficjalne cyfrowe zamówienia przedpremierowe. Kupując grę w PlayStation Store, w cenie 209 zł, otrzymamy specjalny zestaw DLC, zawierający między innymi dodatkowe kostiumy, wirtualną walutę, a także temat pulpitu do głównego menu konsoli.

  1. Demo Yakuza Kiwami 2 w PlayStation Store
  2. Yakuza Kiwami 2 - zamówienia przedpremierowe w PlayStation Store

Przypomnijmy, że Yakuza Kiwami 2 to kompletny remake drugiej części epickich przygód Kazumy Kiryu, która pierwotnie pojawiła się na PlayStation 2 w 2006 roku. Główny bohater musi ponownie zmierzyć się z bossami japońskiego półświatka, walcząc o swoje dobre imię oraz przetrwanie klanu Tojo. Poza nowym silnikiem graficznym oraz odświeżonymi systemami rozgrywki, które korzystają z rozwiązań obecnych w szóstej odsłonie serii, gra posiadać będzie także poprawione i wierne tłumaczenie scenariusza oraz dialogów, a także pełny japoński dubbing. Jako bonus twórcy wprowadzają także wcześniej nieobecną minikampanię, w której możemy pokierować Goro Majimą, który jest faworytem fanów cyklu, poznając jego losy po zakończeniu Yakuzy Kiwami.

  1. Oficjalna strona Yakuzy Kiwami 2