Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2012, 19:40

autor: Ender

Company of Heroes 2 – trailer z fragmentami rozgrywki

W sieci pojawiła się oczekiwana pełna wersja trailera gry Company of Heroes 2, który zawiera fragmenty rozgrywki. Na filmie, trwającym nieco ponad półtorej minuty, zobaczymy wiele nowych elementów produkcji zapowiadanych przez dewelopera.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami dewelopera, o których poinformowaliśmy we wtorek, w internecie zadebiutowała pełna wersja nowego trailera strategii Company of Heroes 2. Trwający ponad półtorej minuty film składa się wyłącznie z fragmentów rozgrywki. W akcji zobaczymy, między innymi, szeroko promowany przez dewelopera nowy system pogodowy, a także starcia dziesiątek jednostek pancernych i piechoty w niesprzyjających warunkach.

Company of Heroes 2 to kontynuacja popularnej strategii czasu rzeczywistego studia Relic Entertainment. Produkcja zebrała wysokie noty, zarówno wśród krytyków jak i graczy, oferując widowiskową i rozbudowaną rozgrywkę. Autorzy w drugiej części skupili się na bardziej taktycznej zabawie i dowodzeniu mniejszymi oddziałami, równocześnie przenosząc akcję na front wschodni II wojny światowej. Gra ukaże się wyłącznie na komputerach PC, w pierwszym kwartale przyszłego roku. O wymaganiach sprzętowych produkcji pisaliśmy we wrześniu.

  1. Graliśmy w Company of Heroes 2! Nowy system pogodowy zachwyca!
  2. Oficjalna strona Company of Heroes 2