Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2015, 19:57

autor: Entelarmer

Company of Heroes 2: British Forces z wersją próbną na Steamie

Firma Relic Entertainment zapowiedziała umożliwienie wybranym graczom przetestowania wersji próbnej British Forces - samodzielnego dodatku do strategii czasu rzeczywistego Company of Heroes 2, przeznaczonego wyłącznie do rozgrywki sieciowej.

British Forces wprowadzi 15 jednostek, 6 dowódców oraz 8 map przeznaczonych do rozgrywek sieciowych. - Company of Heroes 2: British Forces z wersja próbną na platformie Steam - wiadomość - 2015-08-19
British Forces wprowadzi 15 jednostek, 6 dowódców oraz 8 map przeznaczonych do rozgrywek sieciowych.

Firma Relic Entertainment ogłosiła, że zamierza udostępnić wersję próbną samodzielnego, nastawionego na rozgrywkę sieciową dodatku do gry Company of Heroes 2, zatytułowanego British Forces. Ten został zapowiedziany na początku lipca i, zgodnie z nazwą, wprowadzi armię Wielkiej Brytanii jako grywalną frakcję, jak również aktualizację rozgrywki i ulepszoną warstwę wizualną. Datę premiery wyznaczono na 3 września i właśnie przed nią gracze otrzymają możliwość przetestowania tego rozszerzenia. Akcja obejmie nie więcej niż 55 tysięcy użytkowników platformy Steam i potrwa od 31 sierpnia od godziny 19:00 do 2 września do godziny 23:00, przy czym jak na razie nie wiadomo, na jakiej zasadzie będą przyznawane klucze do wersji próbnej.

Przy okazji przypominamy, że dodatek jest dostępny w przedsprzedaży z 10-procentową zniżką i kosztuje 11,69 euro (ok. 48 złotych), zaś posiadający dowolną grę z serii Company of Heroes na swoim koncie Steam otrzymają 20% rabatu na kupno British Forces. Ponadto gracze nieposiadający podstawowej wersji Company of Heroes 2 będą mogli pojedynkować się na mapach z podstawki, jak również walczyć z obecnymi w niej frakcjami.