Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2007, 10:14

Codemasters pracuje nad Project Strike Team

W grudniowo-styczniowym wydaniu magazynu Develop pojawił się artykuł dotyczący przyszłych planów brytyjskiej firmy Codemasters.

W grudniowo-styczniowym wydaniu magazynu Develop pojawił się artykuł dotyczący przyszłych planów brytyjskiej firmy Codemasters. Jak na branżowy magazyn przystało, dużo tam informacji na temat prac nad nowym silnikiem graficznym opracowanym przez firmę, czyli EGO, o którym to już jakiś czas temu pisaliśmy. Jednak najważniejszą informacją z punktu widzenia zwykłych graczy, jest wiadomość dotycząca nowego tytułu, który na rynku powinien pojawić się w 2009 roku.

Project Strike Team, bo taką na razie nazwę nosi interesujący nas produkt, zawierać ma w sobie cechy gry akcji połączonej z jazdą samochodem. Czyżby kolejny klon Drivera? Nowa produkcja korzystać ma z silnika NEON, tego samego, którego Mistrzowie Kodu użyli przy produkcji Colin McRae: DiRT.

W chwili obecnej wiadomo tylko tyle, że stworzono już solidne podstawy, na których Project Strike Team ma się opierać, zaś ekipa pracuje w pocie czoła aby uczynić tytuł jak najbardziej interesującym.

Nie wiadomo na jakie platformy powstaje gra, ale będziemy trzymać rękę na pulsie i w przypadku jakichkolwiek nowych informacji nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.