Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2019, 09:19

CoD: Modern Warfare – porównanie graficzne między PS4, Xbox One i PC z ray tracingiem

Serwis Candyland wypuścił materiał wideo z porównaniem graficznym Call of Duty: Modern Warfare na Xboksie One X, PlayStation 4 Pro oraz PC na maksymalnych ustawieniach z ray tracingiem.

CoD: Modern Warfare prezentuje się imponująco na wszystkich trzech platformach sprzętowych. - CoD: Modern Warfare – porównanie graficzne między PS4, Xbox One i PC z ray tracingiem - wiadomość - 2019-10-31
CoD: Modern Warfare prezentuje się imponująco na wszystkich trzech platformach sprzętowych.

Wciąż nie opadły emocje związane z premierą Call of Duty: Modern Warfare, czyli tegoroczną odsłoną najpopularniejszego cyklu FPS-ów. Jeśli wciąż rozważacie zakup gry, to zainteresować Was może porównanie graficzne przygotowane przez serwis Candyland.

Materiał wideo zestawia wersje CoD: Modern Warfare na PC, Xboksa One X oraz PlayStation 4 Pro. Wydanie pecetowe działa na maksymalnym poziomie detali i ma włączony ray tracing. Ta ostatnia opcja zapewnia wyraźnie ładniejsze cienie. Ponadto na PS4 Pro oprawa wizualna nie jest tak ostra. Ogólnie jednak różnice są niewielkie i na każdej platformie sprzętowej produkcja prezentuje się imponująco.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare ukazało się 25 października tego roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja została ciepło przyjęta przez media branżowe. Według serwisu Metacritic wersja na PlayStation 4 posiada średnią ocen na poziomie 83%. Gra przypadła do gustu również naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 8.5/10.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że tytuł okazał się także wielkim przebojem kasowym. Kilka dni wystarczyło, aby CoD: Modern Warfare stało się najlepiej sprzedającą się produkcją wydaną w tym roku. Gra zaliczyła również najlepszy debiut w historii cyklu na PC, a przychody z pierwszych 72 godzin ustępują jedynie wynikom Grand Theft Auto V oraz Red Dead Redemption 2.

  1. Recenzja gry Call of Duty: Modern Warfare – prawie najlepszy CoD w historii
  2. Call of Duty: Modern Warfare to Battlefield, na którego czekają gracze
  3. Wszystko o Call of Duty: Modern Warfare 2019
  4. Oficjalna strona serii