Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2022, 22:27

autor: Hubert "hexx0" Śledziewski

CoD Modern Warfare 2 i Warzone 2 zapowiedziane; premiera w 2022 roku

Activision zapowiedziało dwie kolejne odsłony serii Call of Duty. Będą to sequel Modern Warfare z 2019 roku i „nowe doświadczenie” związane z darmowym CoD: Warzone. Obie produkcje ukażą się w 2022 roku.

Przed południem informowaliśmy Was, że firma Activision może zapowiedzieć dziś gry Call of Duty: Warzone 2 oraz Call of Duty: Modern Warfare 2. Tak też się stało, choć żaden z tych tytułów nie został wyartykułowany wprost. Dowiedzieliśmy się po prostu, iż w 2022 roku czekają nas dwie kolejne odsłony serii – sequel Call of Duty: Modern Warfare z 2019 r. (nie mylić z starszą o dekadę strzelanką) oraz „nowe doświadczenie” związane z darmowym Call of Duty: Warzone.

Produkcje miały zostać zaprojektowane „wspólnie od podstaw”, co oznacza, że będą napędzane przez nowy silnik. Prace nad nimi prowadzi studio Infinity Ward. Szczególnie interesująco zapowiada się kontynuacja CoD: Warzone, którą określono jako „ogromną ewolucję w gatunku battle royale z całkowicie nową przestrzenią i trybem piaskownicy”. Więcej szczegółów na temat produkcji należy spodziewać się w kolejnych tygodniach.