Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 23 kwietnia 2020, 12:37

autor: Froozyy

Co FF7 robi lepiej, a co gorzej od oryginału?

W kolejnym odcinku podcastu Friendly Fire rozmawiamy o Final Fantasy VII Remake. Poznacie w nim opinie o grze zarówno z perspektywy nowego gracza, jak i fana oryginału.

Co FF7 robi lepiej, a co gorzej od oryginału? - ilustracja #1
Tym razem cały odcinek poświęcamy Final Fantasy VII Remake.

Do sieci trafił już najnowszy odcinek naszego podcastu Friendly Fire, w którym poruszamy przeróżne tematy dotyczące branży gier wideo. Tym razem w całości skupiliśmy się na Final Fantasy VII Remake. W roli prowadzących po raz kolejny możecie usłyszeć Pawła „Cruisera” Kilmesza i Michała „kwiścia” Chwistka, którzy rozmawiali z Adamem Zechenterem (zastępcą redaktora naczelnego GRYOnline.pl) oraz Maciejem Pawlikowskim (redaktorem naczelnym Gamepressure.com). Dzięki naszym gościom poznacie opinie o grze z perspektywy zarówno nowego gracza, jak i fana oryginału. W podcaście poruszyliśmy m.in. kwestie systemu walki, fabuły czy też rozwoju postaci.

Ten oraz poprzednie odcinki podcastu Friendly Fire (rozmawialiśmy już np. o Doom Eternal i Half-Life: Alyx) możecie znaleźć m.in. na Spotify oraz Anchor.fm. Zajrzyjcie również na oficjalny profil Friendly Fire na Twitterze, jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami, np. aktualnymi turniejami.

Ostatnia aktualizacja: 2020-04-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake