Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2007, 18:11

autor: Jiker

CD Projekt Red poszukuje pracowników obeznanych z architekturą konsoli Xbox 360

Firma CD Projekt dokonała w ostatnich dniach dosyć elektryzującej aktualizacji oficjalnego serwisu poświęconego grze The Witcher (Wiedźmin). W dziale Career możemy od pewnego czasu natrafić na oferty pracy skierowane do programistów oraz producentów obeznanych z architekturą, a także specyfiką konsoli Xbox 360.

Firma CD Projekt dokonała w ostatnich dniach dosyć elektryzującej aktualizacji oficjalnego serwisu poświęconego grze The Witcher (Wiedźmin). W dziale Careermożemy od pewnego czasu natrafić na oferty pracy skierowane do programistów oraz producentów obeznanych z architekturą, a także specyfiką konsoli Xbox 360.

Nie są one jednak powiązane z ewentualną konwersją Wiedźmina na najnowszą stacjonarną platformę koncernu Microsoft. Z informacji pozyskanych przez nas bezpośrednio u źródła wynika bowiem, że dotyczą jedynie przyszłych planów studia CD Project Red – zbyt odległych, by wdawać się w tej chwili w szczegóły.

Mimo to będziemy trzymać rękę na pulsie. Zainteresowanie Xboksem 360 u jednego z największych rodzimych zespołów developerskich sugeruje coś naprawdę sporego. Przypominamy ponadto, że pecetowa edycja Wiedźmina zagości na półkach sklepowych naszych sklepów już za jedenaście dni.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wiedźmin

Wiedźmin