Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2019, 08:30

autor: Froozyy

CD Projekt RED o dodatkach dla Cyberpunka 2077

Jeden z pracowników CD Projekt Red zapewnia, że podstawowa wersja gry Cyberpunk 2077 będzie zawierała kompletną historię. Studio nie wyklucza również wydania w przyszłości rozszerzeń na wzór tych z Wiedźmina 3.

Jakie historie zobaczymy w rozszerzeniach do Cyberpunka? - CD Projekt o dodatkach dla Cyberpunka 2077 - wiadomość - 2019-06-20
Jakie historie zobaczymy w rozszerzeniach do Cyberpunka?

Ogromny sukces serii Wiedźmin z pewnością przyczynił się do popularności Cyberpunka 2077. Do premiery jeszcze daleko, ale za sprawą pre-orderów gra stała się bestsellerem na platformie Steam. Twórcy już teraz zapewniają o sporych możliwościach, jakie zaoferuje produkcja, o czym możecie przeczytać tutaj. Gra pozwoli na przykład na rozpoczęcie zabawy w różnych lokacjach czy też zapewni wiele zakończeń fabuły. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze wypowiedź jednego z pracowników CD Projekt Red, Alvina Liu, który podczas rozmowy z Prima Games stwierdził, że (podobnie jak w przypadku Wiedźmina 3) podstawowa wersja gry to kompletna historia, ale to wcale nie oznacza jej końca.

Liu powiedział, że owszem, dodatki są w planach, ale dopiero w przyszłości. Twórcy chcą mieć pewność, iż wszystko jest skończone, oraz pragną również zbudować prawdziwy wirtualny otwarty świat. Dodał również, że Cyberpunk 2077 będzie miał bardzo zadowalającą historię (z dodatkami czy też bez nich). Zobaczymy realistyczne postacie, które wchodzą w konflikty i starają się je rozwiązać. Na sam koniec Liu stwierdził, że CDPR nie ma zamiaru sprzedawać gry na części i zapewnia, iż w podstawowej wersji dostaniemy pełną historię. Jeśli w przyszłości pojawią się jakiekolwiek rozszerzenia, to tak jak w przypadku dodatków do Wiedźmina 3 (Serca z Kamienia oraz Krew i Wino), będą one tylko dopełniały historię opowiedzianą w podstawce.

Warto przypomnieć, że Cyberpunk 2077 będzie miał swoją premierę 16 kwietnia 2020 roku. Pojawi się na PC oraz konsolach Xbox One i PS4. Produkcję można już teraz kupić w przedsprzedaży za pomocą naszej growej porównywarki cenowej.